اجزای تشکیل دهنده اسکلت فلزی

  • اجزای تشکیل دهنده اسکلت فلزی سوله کدام است ؟

اجزای تشکیل دهنده اسکلت فلزی شامل تمامی اجزا و قطعاتی است که در ساخت سوله ها به کار گرفته شده است , تمامی این اجزا به وسیله پیچ و مهره به هم بسط داده می شوند و در نهایت سازه ای یکدست و مستحکم را می سازند اما در این بین عوامل و فاکتورهای زیادی در استحکام و کیفیت سوله نقش دارد که برخی از آن ها را در ذیل شرح خواهیم داد .

نوع اجزای تشکیل دهنده اسکلت فلزی سوله

اینکه تمامی قطعات و به طور کلی متریال به کار رفته در ساخت سوله از چه نوعی است آیا نوع باکیفیت آن تهیه و به کار گرفته می شود یا نوع بی کیفیت و نامرغوب ؟

مطمئنا هر اندازه که کیفیت اجزا و قطعات به کار رفته در ساخت سوله بالاتر باشد کیفیت و استحکام سوله نیز افزایش می یابد اما در مواردی که قطعات اسکلت فلزی بی کیفیت استفاده شود انتظار سازه ای پایدار و مقاوم را نداشته باشید .

نوع اجزای سوله به سازنده بستگی دارد اگر بودجه کافی را در اختیار داشته باشد و ضمنا بخواهد سوله ای باکیفیت و بادوام را برای مشتری بسازد حتما از قطعات و اجزای باکیفیت استفاده می کند .

قیمت اجزای تشکیل دهنده اسکلت فلزی

هر یک از اجزای تشکیل دهنده سوله دارای قیمت های متفاوتی هستند که بنا به دلایلی چون نوع سوله , کیفیت سوله و .. است . برای دیدن قیمت سوله های خرپایی و سبک روی کلمه قیمت سوله سبک کلیک فرمایید.

نوع سوله

اجزای تشکیل دهنده سوله های سبک خرپایی با سوله های یو بی ام و تیرورقی متفاوت است چرا که روش ساخت هریک با دیگری فرق می کند از این رو قیمت این دو نوع سوله هم با هم متفاوت است اما در کل پیشنهاد ما به همه دوستان ساخت سوله به روش خرپایی میباشد. لینک سوله های سبک خرپایی را در اول همین بند اضافه کردیم. شما میتوانید با کلیک کردن بر روی لینک مورد نظر وارد آن صفحه شوید و موارد شگفت انگیز زیادی را در مورد این نوع سوله ببینید..

قیمت تمام شده و نهایی سوله های خرپایی اگرچه از باکیفیت ترین و بهترین قطعات استفاده شده است اما نسبت به دو نوع دیگر پایین تر است که ناشی از روش ساخت و فاکتورهای دیگر است .

کیفیت سوله

اگر کیفیت سوله برایتان اهمیت دارد پس در ساخت آن از اجزای تشکیل دهنده اسکلت فلزی باکیفیت استفاده نمایید اگرچه این اجزا قیمت بالاتری دارند و لازم است برای خرید و سرهم بندی آن ها هزینه بیش تری صرف شود اما دوام و طول عمر بالای سازه این محدودیت را پوشش خواهد داد .

در این موارد هم کیفیت سوله های خرپایی تایید می شود اگرچه کیفیت بالایی دارند اما برخلاف تصور عموم دارای قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه ای هستند .

اتصال اجزای تشکیل دهنده اسکلت فلزی

نوع اتصال این اجزا هم اهمیت زیادی دارد در برخی از کاربری ها از پیچ و مهره برای بسط استفاده می شود و در برخی دیگر از جوشکاری که این مساله می تواند تا حد زیادی در استحکام و کیفیت سوله ها نقش داشته باشد , جوشکاری های غیراصولی و غیر استاندارد موجب می شود تا سازه در نهایت کیفیت لازم را نداشته و در مقابل حوادث احتمالی مقاوم نباشد .

 

توسط |2019-04-10T18:08:21+00:00اکتبر 8th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه