خرید انواع سوله دست دوم

خرید انواع سوله دست دوم از سوله ها به عنوان کاربردی ترین سازه های فلزی عمدتا در مصارف صنعتی استفاده می شود , امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در صنعت ساخت سازه های فلزی رخ داده سوله ها با قابلیت ها و ویژگی هایی منحصربه فرد روانه ی بازار فروش شده اند .

سوله ها در دو مدل نو و دست دوم موجود هستند که بنا به نوع نیاز کارفرما یکی از این دو مدل را می توان خریداری کرد , هریک از این سوله ها دارای معایب و مزیت هایی هستند که در ادامه به شرح آنان خواهیم پرداخت .

سوله های نو استحکام و مقاومت بیش تری در برابر فشارهای وارده دارند اما در مقابل از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند , سوله های نو را می توان بنا به کاربری و نوع نیاز مشتری طراحی و ساخت .

اگر به دنبال سوله هایی با قابلیت های خاص هستید بایستی آن را به مجموعه سازنده سازه های فلزی سفارش دهید , سوله های دست دوم در این موارد کاربرد ندارند .

خرید انواع سوله دست دوم ارزان

خرید انواع سوله دست دوم در مواردی صورت می گیرد که مشتری زمان کافی برای ساخت یک سازه ی جدید را نداشته باشد و نیز بودجه ی کافی را به جهت طراحی , ساخت و نصب سوله اختصاص ندهد .

عمده دلیل خرید انواع سوله دست دوم قیمت ارزان و مقرون به صرفه آن است و لازم نیست خریداران برای این نوع سوله ها هزینه های زیادی صرف کنند , سوله های دست دوم در قیمت های متفاوتی به فروش می رسند .

نکات خرید انواع سوله دست دوم ارزان

اما اگر قصد خرید سوله دست دوم ارزان را دارید حتما به لینکی که در همین خط گداشته شده سر بزنید.

مهم ترین مساله در خرید انواع سوله دست دوم کیفیت است , اگر سوله دست دوم کیفیت و استحکام لازم را نداشته باشد کارایی کافی را هم نخواهد داشت و مهم ترین مزیت این نوع سوله ها را که قیمت پایین آن هاست زیر سوال می برد چرا که پس از خرید و نصب سازه هزینه های تعمیر و نگهداری قطعات فرسوده و بی کیفیت سرسام آور خواهد بود .

سوله ای را تهیه فرمایید که دارای دفترچه محاسبات اصل باشد , برخی فروشندگان سوله های دست دوم با سو استفاده از عدم آگاهی و اطلاعات خریدار اقدام به فروش سوله دست دوم به دفترچه محاسبات تقلبی می کنند که در این موارد سازه مقاومت و استحکام کافی را نداشته و در مقابل حوادث احتمالی خساراتی هنگفت و جبران ناپذیر به بار خواهد آورد .

نکته ی مهم بعدی در خرید این نوع سوله ها توجه به وزن آن هاست , سوله های دست دوم سنگین وزن دارای قیمت بالایی هستند و این درحالی است که وزن پایین سازه سبب افزایش کارایی آن ها می گردد .

یکی از انواع سازه های سبک وزن سوله خرپایی است , سوله های خرپایی ارزان ترین و مقاوم ترین نوع سوله ها هستند که در وزن های پایین تولید می شوند , سوله دست دوم خرپایی در هر کاربری می تواند بهترین انتخاب باشد .

قیمت خرید انواع سوله دست دوم

برای اطلاع از قیمت این سازه ها بر روی قیمت سوله دست دوم  کلیک فرمایید تا با تمام مسائل یک سوله دست دوم آشنا شوید.

تعیین قیمت خرید انواع سوله دست دوم به عوامل متعددی بستگی دارد برخی از آن ها در ذیل آورده شده است :

  • نوع سوله

سوله ها در سه نوع تیرورقی , یو بی ام و خرپایی تولید می شوند , سوله های تیرورقی به دلیل مصرف بیش تر فولاد دارای قیمت بالاتری هستند اما فولاد مصرفی در سوله های خرپایی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و همین هم سبب کاهش قیمت سازه گردیده است و این درحالی است که کیفیت و استحکام سوله نه تنها کاهش نیافته بلکه مقاوم ترین سوله همین سوله های سبک خرپایی هستند .

  • سال ساخت

تاریخ ساخت سوله های دست دوم هم در میزان کیفیت و قیمت آن ها تاثیر گذار است , سوله های دست دوم در حد نو دارای کیفیت بیش تر و طبیعتا قیمت بالاتری هم هستند .

اگر قصد خرید سوله دست دوم را دارید به شما پیشنهاد می کنیم سوله های دست دوم در حد نو را تهیه فرمایید چرا که این سازه ها هم مزیت سوله های نو را دارند و هم مزیت خرید انواع سوله دست دوم را به عبارتی دیگر هم کیفیت و استحکام لازم را دارند و هم قیمتی مناسب .

  • کیفیت

از کیفیت سازه ای که قرار است تهیه کنید اطمینان حاصل نمایید , سازه های دست دوم بی کیفیت نه تنها صرفه اقتصادی ندارند بلکه در مدت زمان کوتاهی کارایی خود را از دست داده و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا می کنند .

خرید سوله دست دوم از فروشنده مطمئن خیال شما را از این بابت راحت می کند , این فروشندگان مجاز و مطمئن سازه ها را با دفترچه محاسبات اصل در اختیار شما قرار می دهند و حتی تضمین می دهند که سازه تا مدت ها کیفیت و کارایی خود را از دست نمی دهد .