خرید سوله در تهران

خرید سوله در تهران

: سوله ها در شهرهای مختلف کشور ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند یکی از شهرهایی که سوله ها در آن ها عمدتا در موارد صنعتی به کار گرفته می شود تهران است . همانطور که گفته شد خرید سوله در تهران بیش تر در مواردی چون تولیدی ها و مصارف صنعتی است .

در شهرک های صنعتی حومه تهران می توان سوله هایی را خریداری نمود , خرید سوله در شهرک صنعتی به جهت احداث کارخانه های صنعتی و موارد این چنینی صورت می پذیرد .

قیمت سوله سازی در هر مکان و موقعیت جغرافیایی متفاوت است و به عوامل متعددی هم وابسته می باشد در شهرهای صنعتی و بزرگی چون تهران بیش تر از این نوع سازه ها استفاده می شود امروزه سوله ها در میان سایر سازه های فلزی بیش تر مورد استفاده قرار می گیرند .

از جمله ی کاربری های سوله :

پارکینگ های بزرگ و طبقاتی , تعمیرگاه های ماشین های سبک و سنگین , آشیانه های هواپیما ها , نمایشگاه ها و سالن های همایشات و کنفرانس ها , تالار های پذیرای , کشتی سازی ها , سردخانه ها , مراکز تفریحی و تجاری و ..

فروش سوله دست دوم :

خریداران می توانند بنا به نوع نیاز خود و نوع کاربری سازه اقدام به خرید سوله دست دو کنند . دلیل استفاده از سوله های دست دوم این است که زمان ساخت در این نوع سوله ها حذف شده و سازه به سرعت آماده و به مشتریان تحویل داده می شوند  , علاوه بر این هزینه ها در این نوع سوله ها کاهش می یابد که قابلیتی مطلوب برای این نوع سوله ها محسوب می شود .

در مواردی که کیفیت سازه از اهمیت زیادی برخوردار است استفاده از این سوله های دست دوم آماده پیشنهاد نمی گردد و بهتر است از سوله های نو که طبق استانداردها و قوانین سوله سازی ساخته شده اند استفاده نمود چرا که سوله های دست دوم ممکن است تاریخ ساخت قدیمی داشته باشند و همین امر سبب پوسیدگی و فرسودگی سازه است در این موارد به طبع هزینه های نگهداری و تعمیر سازه به طور سرسام آوری افزایش خواهد یافت .

so9612220909

توسط |2018-05-12T15:06:05+00:00آوریل 13th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه