خرید سوله در تهران

سوله ها در شهرهای مختلف کشور ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند یکی از شهرهایی که سوله ها در آن ها عمدتا در موارد صنعتی به کار گرفته می شود تهران است . همانطور که گفته شد خرید سوله در تهران بیش تر در مواردی چون تولیدی ها و مصارف صنعتی است .

در شهرک های صنعتی حومه تهران می توان سوله هایی را خریداری نمود , خرید سوله در شهرک صنعتی به جهت احداث کارخانه های صنعتی و موارد این چنینی صورت می پذیرد .

قیمت خرید سوله در هر مکان و موقعیت جغرافیایی متفاوت است و به عوامل متعددی هم وابسته می باشد در شهرهای صنعتی و بزرگی چون تهران بیش تر از این نوع سازه های سبک استفاده می شود امروزه سوله های خرپایی و سبک در میان سایر سازه های فلزی بیش تر مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا در ساخت آنها از متریال مرغوب تر استفاده میشود، از لحاظ فنی و مقاومتی بسیار مستحکم تر از روش های دیگر میباشد و از همه اینها مهمتر قیمت بسیار پایینتری دارند، زیرا در این سازه ها با توجه به علم و تکنیکهای مهندسی روز دنیا، مصرف فولاد به شدت بهینه شده و از قیمت تمام شده آن بشدت کاسته شده است.

همچنین بخوانید: سوله سبک خرپایی چیست؟

از جمله ی کاربری های سوله :

پارکینگ های بزرگ و طبقاتی , تعمیرگاه های ماشین های سبک و سنگین , آشیانه های هواپیما ها , نمایشگاه ها و سالن های همایشات و کنفرانس ها , تالار های پذیرای , کشتی سازی ها , سردخانه ها , مراکز تفریحی و تجاری و ..

فروش سوله دست دوم :

خریداران می توانند بنا به نوع نیاز خود و نوع کاربری سازه اقدام به خرید سوله سبک خرپایی کنند . دلیل استفاده از سوله های سبک این است که زمان ساخت در این نوع سوله ها پایین آمده و سازه به سرعت آماده و به مشتریان تحویل داده می شوند  , علاوه بر این هزینه ها در این نوع سوله ها کاهش می یابد که قابلیتی مطلوب برای این نوع سوله ها محسوب می شود .

همچنین بخوانید: قیمت هر متر سوله سبک 

در مواردی که کیفیت سازه از اهمیت زیادی برخوردار است استفاده از سوله های دست دوم آماده پیشنهاد نمی گردد و بهتر است از سوله های نو که طبق استانداردها و قوانین سوله سازی ساخته شده اند استفاده نمود چرا که سوله های دست دوم ممکن است تاریخ ساخت قدیمی داشته باشند و همین امر سبب پوسیدگی و فرسودگی سازه است در این موارد به طبع هزینه های نگهداری و تعمیر سازه به طور سرسام آوری افزایش خواهد یافت .

لیست قیمت سوله دست دوم