خرید سوله

خرید سوله

سوله سازه ای فلزی با سقف شیب دار می باشد که بر طبق طراحی و محاسبات دقیق و حساس علمی و فنی به وسیله ی متخصصین سازه ساخته می شود و دارای انواعی از جمله تیر ورقی، خرپایی و یو بی ام می باشد که معمولا استفاده از آن برای کاربردهایی که نیازمند داشتن فضای باز و مسقف می باشند بسیار زیاد می باشد.

در سال های اخیر انتخاب سوله ها به عنوان جایگزینی برای ساختمان ها به دلیل داشتن هزینه ساخت سوله کم تر و سرعت بالاتر در ساخت و استحکام و انسجام بیشتر در مواجهه با انواع بارها و عوامل قهری ، در عین امکان جا به جایی و نصب راحت، در بین صنعتگران و صاحبان انواع مشاغل ار جمله نمایشگاه داران، کارخانه داران، مرغداران، تعمیرکاران و … رواج پیدا کرده است.

خرید سوله

همان گونه که اشاره شد طراحی سوله ها امری بسیار حساس و علمی است که باید صرفا به وسیله ی مهندسین این امر با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند : ابعاد و اندازه طول و عرض و ارتفاع سوله و دهانه، میزان تراکم خاک، میزان انواع بارهای وارده بر سوله، میزان فوندانسیون مناسب برای کار کردن در پیکره سوله و محاسبه بار دینامیکی انواع جرثقیل ها و … به عنوان مهم ترین عوامل دخیل در ساخت سوله ها انجام بپذیرد.

برای ساخت اسکلت انواع سوله از فولاد خام استفاده می شود که البته در حال حاضر مهندسین در حال ابداع روش ها ی ساخت جدید تری برای کاهش میزان کاربرد آن در سوله سازی هستند.

سوله ها دارای اجزای مختلفی از جمله قاب اصلی، مهار بند، بادبند و سینه بند، پرلین، ستون، و صقف و … می باشند که از روش هایی مانند جوشکاری، دوخت به وسیله دستگاه سیمر و پیچ و مهره کردن برای اتصال اجزای آ ن ها به یکدیگر استفاده می شود.

سوله های یو بی ام سوله هایی مدرن هستند که فاقد اسکلت بوده و برای ساخت آن ها از نرم افزارها و دستگاه های دوخت و برنامه ریزی کننده و … استفاده می شود.

SO9611260402

توسط |2018-05-12T15:13:13+00:00آوریل 6th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه