سوله ارزان قیمت

سوله ارزان قیمت

سوله ها سازه هایی هستند که همواره مورد توجه صنعتگران و سایر مشاغل اقتصادی قرار گرفته اند , این مشاغل به جهت اجرای پروژه های خود به سوله ها نیاز دارند از این رو لازم است این نوع سازه ها از حداکثر کیفیت برخوردار باشند همچنین با توجه به شرایط اقتصادی کنونی سوله ارزان قیمت اولین خواسته کارفرمایان از شرکت نوین سوله میباشد.

سوله ها در میان سایر سازه ها دارای استحکام بی نظیری هستند و می توان از آن ها در احداث واحدهای تولیدی و صنعتی بهره گرفت البته به شرطی که به طور علمی و دقیق ساخته شده باشد , به دلیل نیاز زیادی که به این نوع سازه ها وجود دارد بسیاری کارخانه ها اقدام به ساخت آن ها نموده اند که در این میان برخی سازندگان با استفاده از متدها و تجهیزات غیراصولی سوله هایی بی کیفیت و نامرغوب می سازند که قابلیت استفاده در هیچ کاربری را ندارند از این رو به هنگام خرید سوله این توصیه را جدی بگیرید که سازه را تنها از مجموعه های برند تهیه کنید .

این نوع سازه ها  را می توان در مصارف مختلفی به کار گرفت , به طور مثال ساخت و احداث سالن های ورزشی , کارخانه ها , تعمیرگاه ها , سالن های همایشات , نمایشگاه ها , فروشگاه ها , مرغداری ها , دامداری ها , سالن های کشاورزی و بسیاری موارد دیگر .

خرید سوله ارزان قیمت

مهم ترین مساله در رابطه با ساخت یک واحد صنعتی خربد سوله ارزان قیمت میباشد , افراد همواره به دنبال سوله هایی هستند که قیمت ارزان تری داشته باشند تا در هزینه های احداث یک پروژه صرفه جویی کنند .

اما سوله ارزان قیمت همیشه هم انتخاب خوبی نیست و در اکثر موارد به نفع خریدار نخواهد بود زیرا همانطور که پیش تر هم گفته شد بسیاری سازندگان اقدام به ساخت غیراصولی سازه می نمایند و برای وسوسه مشتری برای خرید این نوع سازه ها آن ها را با قیمت های پایینی ارائه می کنند .

خریدار هم بدین منظور که سازه ای باکیفیت را با قیمت مناسب تهیه کرده خشنود است و آن را در احداث واحد صنعتی خود به کار می گیرد اما این نوع سوله ها پس از یک مدت زمان نسبتا کوتاهی کارایی خود را از دست داده و به سازه هایی غیرقابل استفاده تبدیل می شود دلیل این امر می توان روش ساخت غیراستاندارد یا به کارگیری مصالح نامرغوب باشد در هر صورت کافرما را مجبور به خرید یک سازه جدید می کند که این صرفه اقتصادی این نوع سازه ها را زیر سوال می برد .

نکته:

البته ما سعی کرده ایم که در بخشهای مختلف سایت یکسری آموزش بگذاریم که شما بتوانید سازه های مرغوب را از غیر مرغوب تمایز دهید و کاملا شما را با یکسری ترفندهایی که بعضی از سوله ساز ها استفاده میکنند برای کلاهبرداری آشنا کنیم. شما میتوانید با کلیک بر روی قیمت هر متر سوله وارد یکی از این صفحه ها شوید و مطالی که در این باره بیان شده را مشاهده فرمایید.

سوله ارزان قیمت را بایستی از سازندگان معتبر و مجاز خریداری کرد , این سازندگان و مجموعه ها دفترچه محاسبات اصل ( در این لینک هم مطالب آموزشی برای شناخت مرغوبیت سوله و شناخت سازه های بی کیفیت نهاده ایم ) را در اختیار مشتری قرار می دهند و محصول خود را نیز تا مدت ها ضمانت می کنند و خریدار هم می تواند از این سازه ها تا مدت ها بدون اینکه تغییر شکل بدهد یا دچار فرسودگی شود استفاده کند .

سوله ارزان قیمت به شرطی مقرون به صرفه است که کیفیت لازم را هم داشته باشد در غیر اینصورت در یک مدت زمان محدودی می توان از آن استفاده کرد .

سوله ارزان خرپایی

سوله هایی که امروزه تولید می شوند دارای تنوع زیادی هستند و خریداران با هر سلیقه و نیازی را راضی می کنند یکی از انواع سوله هایی که مورد توجه قرار گرفته است سوله خرپایی است که با نام سوله ارزان خرپایی هم شناخته می شوند , برخلاف قیمت ارزان آن ها کیفیت بی نظیری دارند و در واقع در میان سایر سوله مقاوم ترین و مستحکم ترین به شمار می روند .

سوله ارزان قیمت خرپایی قابل استفاده در هر کاربری هستند , به دلیل استحکام بالای آن ها می توان از این سازه ها در احداث تمامی مراکز و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی استفاده کرد فرقی نمی کند در جنوب کشور باشد یا شمال آن در منطقه ای سردسیر باشد یا منطقه ای با آفتاب داغ و سوزان در هر صورت این سازه تا مدت های زیادی منسجم و پایدار باقی می ماند .

با کلیک بر روی سوله سبک خرپایی از نزدیک با این نوع سوله و مزایای و معایب آن آشنا شوید.

ظاهر سوله خرپایی

این نوع سوله ارزان قیمت را می توان با ظواهر متنوع و معماری ها و قابلیت های خاصی سفارش داد , سازنده بر اساس کاربری و سلیقه مشتری این نوع سوله ها را طراحی کرده و در نهایت می سازد , نصب آن هم به عهده مجموعه سازنده است که در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود .

نصب سوله ارزان قیمت خرپایی هم با سرعت بالایی صورت می گیرد و تمامی تیم های مجموعه دست به دست هم می دهند تا سازه ای با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت را در مدت زمان کوتاهی ساخته و به مشتریان خود تحویل دهند .

افرادی که به دنبال خرید سوله ارزان قیمت و در عین حال مستحکم و بادوام هستند سوله خرپایی انتخاب خوبی است , این سازه ها را می توانند در محل مورد نظر خود نصب کرده و از فضای موجود حداکثر استفاده را ببرند درضمن سوله های ارزان خرپایی دارای وزن پایینی هم هستند به همین دلیل جابه جایی آن ها به راحتی صورت می گیرد .

قیمت این نوع سوله ها

سوله های سبک خرپایی با توجه به کیفیت بالای مصالح که در آن استفاده میشود ، قیمت بسیار پایینتری نسبت به سایر سازه ها دارد. قیمت پایین این سازه ها صرفا به این دلیل است که با توجه به تکنیک های مهندسی روز این سازه ها طراحی میشوند و به صورت اصولی تمامی بارهای وارده بر این سازه ارزان به صورت مساوی در تمامی نقاط تقسیم میشود و همین امر باعث میشود که برای ساخت این سوله ها فولاد کمتری مصرف شود. الیته لازم هست که این را هم بدانید که گرانترین متریال سوله مربوط به همین سوله های خرپایی میباشد زیرا سوله کلا با پروفیل ساخته میشود اما ، به دلیل وزن پایینتر ، در کل سوله ارزانتر ساخته میشود.

شما میتوانید به ورود به صفحه * قیمت سوله * از قیمتهای این سوله ارزان با خبر شوید.

همچنین بخوانید در رابطه به ساخت سوله ارزان

توسط |2019-04-13T12:43:46+00:00سپتامبر 25th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه