سوله سازی در مشهد

سوله سازی در مشهد

سوله سازی در انواع شهر های ایران دارای شرکت هایی معتبر می باشد. امر سوله سازی یک امر بسیار پر اهمیت می باشد و برای اقدام به این کار می بایست اطلاعات دقیق در این زمینه را به دست آورید. سوله در واقع سازه ای ساخته شده از فولاد و با مقاومتی بالا می باشد. این امر باعث شده است تا از این نوع سازه در پروژه های بسیار با کاربرد بالا استفاده شود.

سوله سازی در مشهد

سوله ها سازه هایی با مزایای قوی و بالا می باشند. از سوله در مرغداری ها، سالن های ورزشی، کارخانه ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. سازه ی سوله در هر یک از موارد گفته شده استاندارد ها و ویژگی های ساخت خود را دارد. در زیر به بررسی مختصری از آن ها می پردازیم.

سوله ی مرغداری

سوله های مرغداری همانند دیگر سوله ها از سقفی شیب دار ساخته می شود اما برای ساخت آن می بایست تجهیزات خاصی را به کار برد. ساخت سوله های مرغداری نیازمند سیستم تهویه ی هوا می باشد تا به راحتی هوای داخل را تصفیه نماید. وجود سیستم گرمایشی در این سوله نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. سوله های مرغداری معمولا دارای حوضچه های آب برای خنک نگهداشتن هوا هستند.

سوله ی سالن های ورزشی

سوله ای که برای سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای سیستم تهویه ی هوا باشد. در این نوع سوله فعالیت های ورزشی صورت می گیرد به همین دلیل رعایت نکته ی قبل از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این مصالحی که در ساخت سوله ورزشی به کار می رود با اهمیت می باشد.

سوله های کارخانه ها و انبار ها

که در ساخت این نوع سوله تعبیه ی قفسه ها و ستون های انبار و مکانی برای جمع آوری وسایل نیاز است.

ساخت سوله در مشهد و یا در شهر های گوناگون کارخانه های گسترده ای دارد. که اعتباری بالا دارند. برای ساخت سوله ای معتبر در مشهد و سوله سازی در مشهد به شرکت ما مراجعه نمایید. شرکت ما در ساخت سوله در شهر های مختلف و در سوله سازی در مشهد شما را یاری خواهد کرد.

توسط |2018-05-12T14:56:01+00:00آوریل 22nd, 2018|

در باره نویسنده :

4 نظر

 1. امامی جولای 28, 2018 در 11:05 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام قیمت یک سوله رو میخواستم
  ابعاد
  18متر عرض
  40 متر طول
  ارتفاع ستون کنار 5 متر

  • هومن عسکریان فوریه 3, 2019 در 8:34 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام جناب امامی
   درود بر شما
   لطفا محل اجرای سوله را هم بفرمایید.
   در ضمن برای تسریع در پاسخگویی با شماره تلفن ۰۹۳۶۹۳۲۰۱۶۶ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

 2. حمید مارس 28, 2019 در 10:24 ق.ظ - پاسخ دادن

  سسلام
  سول ورزشی و همچنین جهت استفاده برای اجتماعات
  طول44 و عرض 20
  مکان در 115کیلو متری مشهد
  ارتفاع دیوار 7متر

ثبت ديدگاه