سوله سبک چیست ؟

سوله سبک چیست : سوله ها با وزن های متفاوتی تولید می شوند که دلیل این تفاوت وزن هم ناشی از فاکتورهایی همچون کاربری سوله , نوع سوله , متریال ساخت سوله , تجهیزات ساخت سوله و .. است .

سوله سبک از انواع سوله هاست , سوله ها به دو صورت سنگین وزن و سبک وزن تولید می شوند , سوله های سبک در این میان بهترین و کاربردی ترین نوع سوله ها محسوب می شود که در بسیاری موارد هم به کار گرفته می شوند .

سوله سبک دارای مزیت های بیشماری در مقایسه یا سوله های سنگین است که برخی آن ها را شرح خواهیم داد .

مزایای سوله سبک چیست ؟

سوله های سبک را می توان در کاربری های متفاوتی به کار گرفت از سالن های انبار گرفته تا سالن های قدرتمند صنعتی همگی از انواع سوله سبک استفاده می کنند .

کیفیت سوله سبک

سوله سبک دارای کیفیت بسیار بالایی است , معمولا سوله های سبک را با روش خرپایی می سازند چرا که این روش برای ساخت سوله های مستحکم و باکیفیت به کار گرفته می شوند . کیفیت سوله سبک در میان انواع سوله ها مثال زدنی است که این ویژگی موجب شده است تا از این نوع سازه ها در پروژه های عظیم و قدرتمند استفاده شود .

قیمت سوله سبک

از مهم ترین مزیت های سوله سبک می توان به قیمت آن ها اشاره کرد , سوله سبک با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه ساخته می شود . قیمت نهایی سوله سبک خرپایی بسیار ارزان است و همین هم موجب شده است تا بسیاری کارفرمایان در احداث واحدهای خود از این نوع سازه ها استفاده کنند .

سوله سبک خرپایی چیست ؟

سوله ها را در انواع خرپایی , یو بی ام و تیرورقی می سازند در این بین سوله های خرپایی با نام سوله سبک خرپایی شناخته می شوند که کاربرد های زیادی دارند :

سوله های کشاورزی , سوله های صنعتی , سوله های انبار , سوله های نمایشگاهی و .. از موارد کاربرد سوله سبک خرپایی است چرا که این نوع سوله ها علاوه بر قیمت ارزانی که دارند کیفیت بسیار بالایی هم دارند .

سوله سبک خرپایی با ابعاد دهانه دلخواه ساخته می شوند , سوله سبک خرپایی تا دهانه ۱۰۰ متر هم ساخته می شوند که این برای سازه هایی که نیاز است با دهانه های بزرگ ساخته شوند ویژگی بسیار مطلوبی است .

سوله سبک خرپایی را می توان به راحتی نصب کرد , نصب سوله سبک با سرعت بسیار بالایی صورت می گیرد و و در مدت زمان کوتاهی پس از ساخت هم آماده نصب و بهره برداری می گردد .

نوع طراحی و ساخت سوله سبک موجب مقاومت بالای این نوع سازه ها گردیده است , مقاوت سوله سبک بسیار بالا و ایده آل است .

توسط | ۱۳۹۷-۷-۲۵ ۲۰:۲۴:۴۷ +۰۰:۰۰ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید