تارتن سازه

درباره شرکت نوین سوله : شرکت نوین سوله فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ شروع کرد و با برآورد ضروریات در صنعت روز، به ویژه موضوع افزایش جهانی قیمت فولاد، تمامی هدف خود را بر طراحی و ساخت و بهینه سازی سازه های فولادی معطوف کرد تا بتواند سازه های سبک و البته با استقامت و استحکام بالا تولید کند. شرکت تارتن سازه یا همان نوین سوله هم اکنون افتخار دارد که بیش از ۵۰۰،۰۰۰ متر مربع انواع سوله سبک را در این چند سال تولید و به کارفرمایان تحویل داده است که این نقش مهمی در اقتصاد و رونق تولید در ایران داشته است. شرکت تارتن سازه افتخار دارد که در این چند سال پروژه های صنعتی، ورزشی ، تفریحی، دام و طیور و پروژه های خاص را به روش سازه خرپایی دوگانه در نقاط مختلف کشور به انجام رسانده است. همچنین شرکت تارتن سازه مفتخر است که سازه هایی را به خارج از مرزهای ایران هم صادر کرده است.

ساخت سوله در کرمان ( نوین سوله - تارتن سازه )

سوله سبک خرپایی در کرمان

شرکت سازه فضایی تارتن

سازه های فضایی تارتن با نام برند شرکت نوین سوله مفتخر است که در صنعت سازه های سبک در ایران پیشرو بوده و همیشه سعی کرده از دانش و مهندسی روز دنیا ، در طراحی و ساخت سازه های خود بهره ببرد.

حال با توجه به این موضوع این شرکت تارتن سازه توانسته سازه هایی را به بازار عرضه کند که حداقل ۲۰٪ ارزانتر و سبک تر از سازه های دیگر هستند و با توجه به دانش فنی مهندسان شرکت سازه های فضایی تارتن این ظرفیت را دارند که سوله هایی با دهانه های بالا ۱۰۰ متر هم بدون ستون اجرا کنند. همچنین میزان مصرف دیوار و فنداسیون در این سازه ها میتواند حتی تا یک وپنجم و بیشتر کاهش داشته باشد که در مقاله ساخت سوله به طور مفصل در اینباره صحبت کرده ایم.

سوله فضایی تار تن

متریال مصرفی در سوله های فضایی تار تن از بهترین مرغوب ترین مصالح ساخته میشود و عمده مصالح مصرفی در این سوله ها ، پروفیل ST37 میباشد. جوش کاری این سازه ها در شرکت تارتن با استفاده از گاز محافظ Co2 انجام میشود.

کلیه سازه های ساخت این شرکت با استفاده از قویترین نرم افزارهای مهندسی و بر اساس آخرین آیین نامه های مقررات ملی ساختمان طراحی و اجرا میشود.

پروژه های نوین سوله

همانطور که در بند اول هم گفته شد پروژه های شرکت تارتن سازه بیش از ۵۰۰.۰۰۰ متر مربع در اقصی نقاط کشور ساخته شده است ولی بدلیل رعایت نشدن کپی رایت در ایران ، عکس هایی از این پروژه ها در سایت نگذاشته ایم. شما در صورت ارتباط گرفتن با عوامل شرکت میتوانید نمونه کارهای تار تن سازه را از طریق تلگرام، واتس اپ و…. تحویل بگیرید.