فروش سوله در مشهد

فروش سوله در مشهد

: سوله ها را با دهانه های بزرگ و بدون ستون میانی می سازند تا بتوان از آن ها در موارد صنعتی بدون هیچ گونه محدودیتی در تردد وسایل استفاده نمود . سازنده سوله هواره باید این نکته را در نظر داشته باشد که استحکام و ایمنی سازه بیش از هر چیز دیگری برای خریدار اهمیت دارد و فضای سوله باید به گونه ای باشد که کارکنان بتوانند در آن با خیال راحت به فعالیت بپردازند بعد از آن قیمت سازه است که برای مشتری مهم است و سازه باید به گونه ای ساخته شود که هزینه ی زیادی به خریدار تحمیل نشود .

با تغییراتی که در روند ساخت سازه های فلزی پیش آمد صنعت سوله سازی در مشهد نیز همانند شهرهای دیگر دچار پیشرفت هایی شد , فروش سوله در مشهد امروزه با تحولاتی همراه شده که این تحولات سبب استحکام و قابلیت های بیش تر سازه های فلزی گردیده است . ازجمله مواردی کاربرد سوله ها در مشهد می توان به موارد صنعتی اشاره نمود بدین منظور شهرک های صنعتی در حومه شهر احداث شده و فروشندگان سازه های فلزی نیز اقدام به فروش سوله در شهرک صنعتی نموده اند بدین ترتیب بخش مهمی از صنعت در گرو ساخت این سازه هاست تا واحدها بتوانند با خیال راحت در آن به فعالیت های صنعتی و اقتصادی بپردازند .

فروش سوله در مشهد :

سوله ها در متراژها , وزن ها و به طور کلی انواع مختلفی ساخته می شوند . یکی از انواع سوله ها سوله سبک قوسی است , این همانطور که از نام این نوع سوله ها برمی آید دارای وزن سبک و ایده آلی هستند که همین هم باعث کاهش قیمت ساخت و نصب در آن ها شده است از این نوع سوله ها می توان در موارد متعددی استفاده کرد به دلیل سقف قوسی شکلی این سازه ها دارند در برابر حوادثی چون زلزله و طوفان مقاومت بالایی از خود نشان می دهند این سازه های ضد زلزله بسیار مناسب برای محیط های زلزله خیز است .

از سوله های سبک قوسی در کاربری های متعددی می توان استفاده کرد یکی از این موارد ساخت سوله مرغداری است چرا که در سوله های مرغداری و پرورش طیور لازم است تا سازه ارتفاع کم و قوس زیادی داشته باشد .

so9612230904

توسط |2018-05-12T14:57:11+00:00آوریل 20th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه