لیست قیمت سوله دست دوم

لیست قیمت سوله دست دوم

در این مرحله قصد داریم در مورد شرکت هایی که از لیست قیمت سوله دست دوم صحبت میکنند ، صحبت کنیم و به شفاف سازی و مطالب مهمی راجب به قیمت سوله دست دوم بپردازیم. پس همراه ما باشید…

اگر قصد خرید سوله دست دوم دارید ، لطفا کمی زمان بگذارید و این مقاله را تا انتها بخوانید.

آیا سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است؟؟؟

ساخت سوله در بازار به دو صورت نو و کارکرده خرید و فروش می شوند ، که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات مختص به خود را دارند .

طبق تحقیقاتی که ما به آن پرداخته ایم و تحقیقات میدانی که کردیم متوجه شدیم که ، آمار فروش سوله دست دوم در این روزها افزایش چشم گیری داشته است. پس بر آن شدیم برسی کنیم تا بفهمیم مشکل کار از کجاست ، آیا میزان مالکان فروشنده سوله با میزان فروش سوله دست دوم برابر است؟؟؟؟

قدم اول –  بررسی کردیم که چه میزان مالکان سوله ها ، حاضرند با قیمت های سرشکن شده سوله های خود را به دلالان بفروشند و آیا واقعا این کار توجیه اقتصادی دارد؟

پاسخ این سوال : خیر مالکان هیچ دلیلی برای فروش سوله دست دوم خود ندارند ، زیرا کاربری تمام زمین هایی که در آنها سوله سازی شده صنعتی است و قطعا دلیلی برای تغییر کاربری ندارند ، چون همه میدانیم که یک زمین با کاربری صنعتی ارزش بیشتری در مقایسه با کاربری هایی مثل مسکونی و تجاری دارند.

سوال: خب شاید بخواهند سوله خود را بزرگتر کنند!!!!؟

جواب: میتوانند بدون فروش آن سوله و فقط با اضافه کردن سوله جدید به هر طرف که مایل هستند ، مساحت سوله خود را با هزینه بسیار پایینتر افزایش دهند.

قدم دوم –  با ایجاد کردن سایتهایی موقتی و بازاریابی در اینترنت ، میزان درخواست کاربران برای خرید و فروش سوله دست دوم را مقایسه کردیم و جالب هست که بدانید در هر روز میانگین ۱۸ مشتری برای خرید و اطلاع از لیست قیمت سوله دست دوم با ما تماس میگرفتند و جالب اینجاست که فقط سه نفر در طول یک سال با ما برای فروش سوله خود تماس گرفتند.

سند هایی درباره دروغ گویی دلالان سوله دست دوم با توجه به نکات متن بالا

همانطور که در تصویر بالا میبینید ما برای اثبات صحبتهایمان یک آزمایش بسیار ساده ای در یکی از سایتهای معتبر گوگل انجام دادیم که ، شما هم میتوانید با چند کلیک ساده در سایت  https://trends.google.com/trends/?geo=IR   خودتان هم مشاهده بکنید.

اصولا اگر دلالان بخواهند سوله دست دوم از مالکان سوله بخرند ، باید آگهی هایی در اینترنت ثبت کنند از قبیل:

۱- خرید سوله دست دوم 

۲- خریدار سوله دست دوم

و همچنین برای فروش سوله دست دوم به متقاضیان باید آگهی هایی ثبت کنند مثلا با عنوان ( فروش سوله دست دوم )

خب ما همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید ، به مقایسه این سه کلمه در بازه زمانی ۱۲ ماهه پرداختیم و متوجه شدیم که ، در یک سال گذشته هیچ کاربری عبارت ( خرید سوله دست دوم ) و ( خریدار سوله دست دوم ) که با رنگ آبی و قرمز در عکس بالا نمایان است را در گوگل جست و جو نکرده تا بتواند خریداری برای سوله دست دوم خود پیدا کند ، زیرا واقعا خیلی خیلی نادره که مالکی سوله دست دوم خود را بفروشد.

و بر عکس ، این را میبینید که عبارت (فروش سوله دست دوم) که با رنگ زرد در نمودار بالا نمایان است ، از طرف کاربران بسیار زیاد سرچ شده است و این نشان می دهد که تقاضای سوله دست دوم از طرف کاربران در روز ، بیش از ۷۰ مورد است اما عرضه واقعی سوله دست دوم صفر بوده است.

فروش سوله دست دوم و لیست قیمت سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است !!!!

خب با توجه به مطالب پیش گفته یک سوال پیش می آید که چطوری این همه سوله دست دوم در بازار هست؟ و چطور برخی از سایتها لیست قیمت سوله دست دوم در آگهیشان میگذارند

فروش و لیست قیمت سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است و اصولا دلالان با استفاده از آهن های ضایعات سوله های بسیار بی کیفیت با آهنهای بی کیفیت و خورده شده به هم جوش میدهند و سپس سنگ میزنند و در آخر رنگ می کنند تا شما متوجه این نشوید.

نکته جالب : با توجه به آماری که به شما ثابت شد امتحان کنید و به یکی از دلالانی که سوله های دست دوم میسازند و لیست قیمت سوله دست دوم در آگهیشان گذاشته اند ، زنگ بزنید. شما هر ابعاد سوله ای را که بخواهید میگویند داریم!!!!!

خب برادر من عطاری نیست که هر سوله را تو یک شیشه نگه داشته باشند که!!!!!!!!!!!!!

سوله خیلی بزرگه و برای نگهداریش فضای خیلی بزرگی میخواد ، میدونید چقدر هزینه نگهداری داره!!!!!!!!!!!

آقا اصلا یه موضوع دیگه: مگر بار برف در شهر های ایران یکی هست؟ خوب معلومه که نه ، مثلا سوله ای که در تهران ساخته شده معلومه که ، برای بار برف تهران محاسباتش انجام شده و دفترچه محاسبات آن مثلا برای نوشهر بدرد نمیخوره و قطعا با یک برف شمال مثل برف دو سال پیش قطعا فرو میزه.

اصلا بیایم همه صحبتهای قبلی را فراموش کنیم.

خب مگه آهن به مرور زمان زنگ نمیزنه و خوردگی در اون ایجاد نمیشه؟؟؟ پس چرا عاقل کند کاری….؟

تخریب کامل سوله دست دوم شرکت تولیدی حوله بافی ملی ایران از بار برف تعطیل شد

ساخت سوله دست دوم شرکت تولیدی حوله بافی ملی ایران بر اثر بارش برف تخریب شد و تعطیل شد!!!!

کافیه سرچ کنید و تحقیق کنید در مورد عکس بالا

نکات مهم در خرید سوله دست دوم

در این بخش میخواهیم نکات مهم در خرید سوله دست دوم را به شما بگوییم

سوله های دست دوم از نظر من به دو دسته تقسیم میشوند ، یکی سوله دست دوم واقعی و ذیگری سوله دست دوم دروغین ، که ما در مورد دروغین ها در بالا صحبتهای زیادی کردیم اما در مورد سوله های واقعی باید گفت:

سوله های دست دوم واقعی سوله های قدیمی هستند که به صورت تیر ورقی بسیار سنگین ساخته شده اند و جرو سوله دست دوم ارزان نیستند زیرا هر چقدر هم هر کیلوگرم را ارزانتر از ساخت سوله نو بدهند ، باز آنقدر از لحاظ وزنی سنگین هستند که خیلی اختلاف قیمتی با قیمت هر متر مربع سوله سبک ندارند پس ما به شما پیشنهاد میدهم که برای دریافت مشاوره با شماره تلفن ۰۹۱۹۹۹۱۱۵۵۴ تماس حاصل فرمایید و در مورد ساخت سوله نو اطلاعات کاملی از ما دریافت کنید.

خب اگر تا اینجا نکات مثبتی را متوجه شدید و اگر نمی خواهید از سوله دست دوم استفاده کنید روی لینکهای زیر به ویژه ** گام اول و دوم ساخت سوله ** کلیک کنید تا ما بتونیم آموزش های مفیدی به شما بدهیم که شما بهترین و ارزانترین سوله متناسب با شغل خودتان انتخاب کنید و همچنین در مورد ریزه کاری های قرارداد هم در گام های بعدی صحبت خواهیم کرد.

راستی ، واقعا کم هستند سایتهایی که واقعیت ها را به دور از تبلیغات ارایه میدهند ، لطفا اگر فکر میکنید این مقاله به شما کمکی کرده یک کامنت در آخر همین صفحه بنویسید برای ما و بعد به سراغ گام های بعدی بروید. این کار شما کمک میکنه به ما ، تا رتبه بهتری در گوگل بگیریم و افراد بیشتری با این مطالب آشنا بشوند و بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند. از اینکه وقت گذاشتید و این مقاله را خواندید صمیمانه از شما متشکریم

***** گام اول و دوم برای ساخت سوله  ( با ارزش ترین اطلاعات برای ساخت سوله نو )  *****

گام سوم : معرفی انواع سوله + فیلم

گام چهارم و پنجم : اهمیت دفترچه محاسبات سوله + بهترین روش قرارداد بستن ساخت سوله

قیمت هر متر مربع سوله سبک

نوین سوله

توسط |2019-03-02T16:08:48+00:00ژانویه 28th, 2019|

در باره نویسنده :

3 نظر

 1. احمد قلی پور فوریه 2, 2019 در 10:14 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام،
  مطالب خوبی بود. من خودم همچین تجربه ای رو داشتم. با تشکر از اطلاع رسانی تون.

 2. شیرانی مارس 7, 2019 در 6:04 ب.ظ - پاسخ دادن

  خیلی جالب و قابل تامل بود.

 3. ارسلان مارس 23, 2019 در 4:58 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام.بسیار عالی

ثبت ديدگاه