لیست قیمت سوله دست دوم

لیست قیمت سوله دست دوم

به جهان سوله دست دوم خوش آمدید. در اینجا نکاتی را در باره سوله دست دوم به شما میگوییم که باعث سود آوری بسیار زیادی برای شما خواهد شد.

در این مرحله قصد داریم در مورد شرکت هایی که از لیست قیمت سوله دست دوم صحبت میکنند ، صحبت کنیم و به شفاف سازی و مطالب مهمی راجب به لیست قیمت سوله دست دوم بپردازیم. پس همراه ما باشید…

ویدئوی آموزشی درباره چگونگی خرید سوله دست دوم (نکته های مهم درباره خرید سوله دست دوم)👇👇👇👇👇

اگر قصد خرید سوله دست دوم دارید ، لطفا کمی زمان بگذارید و این مقاله را تا انتها بخوانید.

آیا سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است؟؟؟

ساخت سوله در بازار به دو صورت نو و کارکرده خرید و فروش می شوند ، که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات مختص به خود را دارند .

طبق تحقیقاتی که ما به آن پرداخته ایم و تحقیقات میدانی که کردیم متوجه شدیم که ، آمار فروش سوله دست دوم در این روزها افزایش چشم گیری داشته است. پس بر آن شدیم برسی کنیم تا بفهمیم مشکل کار از کجاست ، آیا میزان مالکان فروشنده سوله با میزان فروش سوله دست دوم برابر است؟؟؟؟

قدم اول –  بررسی کردیم که چه میزان مالکان سوله ها ، حاضرند با قیمت های سرشکن شده سوله های خود را به دلالان بفروشند و آیا واقعا این کار توجیه اقتصادی دارد؟

پاسخ این سوال : خیر مالکان هیچ دلیلی برای فروش سوله دست دوم خود ندارند ، زیرا کاربری تمام زمین هایی که در آنها سوله سازی شده صنعتی است و قطعا دلیلی برای تغییر کاربری ندارند ، چون همه میدانیم که یک زمین با کاربری صنعتی ارزش بیشتری در مقایسه با کاربری هایی مثل مسکونی و تجاری دارند.

سوال: خب شاید بخواهند سوله خود را بزرگتر کنند!!!!؟

جواب: میتوانند بدون فروش آن سوله و فقط با اضافه کردن سوله جدید به هر طرف که مایل هستند ، مساحت سوله خود را با هزینه بسیار پایینتر افزایش دهند.

قدم دوم –  با ایجاد کردن سایتهایی موقتی و بازاریابی در اینترنت ، میزان درخواست کاربران برای خرید و فروش سوله دست دوم را مقایسه کردیم و جالب هست که بدانید در هر روز میانگین ۱۸ مشتری برای خرید و اطلاع از لیست قیمت سوله دست دوم با ما تماس میگرفتند و جالب اینجاست که فقط سه نفر در طول یک سال با ما برای فروش سوله خود تماس گرفتند.

((( سوله های نو که در شرکت نوین سوله ساخته میشوند همگی میتوانند تمام آیین نامه های نظام مهندسی را پاس کنند و در نهایت قیمت بسیار پایینی داشته باشند. شما میتوانید با کلیک بر روی قیمت سوله نو ، لیست این قیمتها را ملاحظه فرمایید.  )))

سند هایی درباره دروغ گویی دلالان سوله دست دوم با توجه به نکات متن بالا

همانطور که در تصویر بالا میبینید ما برای اثبات صحبتهایمان یک آزمایش بسیار ساده ای در یکی از سایتهای معتبر گوگل انجام دادیم که ، شما هم میتوانید با چند کلیک ساده در سایت  https://trends.google.com/trends/?geo=IR   خودتان هم مشاهده بکنید.

اصولا اگر دلالان بخواهند سوله دست دوم از مالکان سوله بخرند ، باید آگهی هایی در اینترنت ثبت کنند از قبیل:

۱- خرید سوله دست دوم 

۲- خریدار سوله دست دوم

و همچنین برای فروش سوله دست دوم به متقاضیان باید آگهی هایی ثبت کنند مثلا با عنوان ( فروش سوله دست دوم )

خب ما همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید ، به مقایسه این سه کلمه در بازه زمانی ۱۲ ماهه پرداختیم و متوجه شدیم که ، در یک سال گذشته هیچ کاربری عبارت ( خرید سوله دست دوم ) و ( خریدار سوله دست دوم ) که با رنگ آبی و قرمز در عکس بالا نمایان است را در گوگل جست و جو نکرده تا بتواند خریداری برای سوله دست دوم خود پیدا کند ، زیرا واقعا خیلی خیلی نادره که مالکی سوله دست دوم خود را بفروشد.

و بر عکس ، این را میبینید که عبارت (فروش سوله دست دوم) که با رنگ زرد در نمودار بالا نمایان است ، از طرف کاربران بسیار زیاد سرچ شده است و این نشان می دهد که تقاضای سوله دست دوم از طرف کاربران در روز ، بیش از ۷۰ مورد است اما عرضه واقعی سوله دست دوم صفر بوده است.

فروش سوله دست دوم و لیست قیمت سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است !!!!

خب با توجه به مطالب پیش گفته یک سوال پیش می آید که چطوری این همه سوله دست دوم در بازار هست؟ و چطور برخی از سایتها لیست قیمت سوله دست دوم در آگهیشان میگذارند

فروش و لیست قیمت سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است و اصولا دلالان با استفاده از آهن های ضایعات سوله های بسیار بی کیفیت با آهنهای بی کیفیت و خورده شده به هم جوش میدهند و سپس سنگ میزنند و در آخر رنگ می کنند تا شما متوجه این نشوید.

نکته جالب : با توجه به آماری که به شما ثابت شد امتحان کنید و به یکی از دلالانی که سوله های دست دوم میسازند و لیست قیمت سوله دست دوم در آگهیشان گذاشته اند ، زنگ بزنید. شما هر ابعاد سوله ای را که بخواهید میگویند داریم!!!!!

خب برادر من عطاری نیست که هر سوله را تو یک شیشه نگه داشته باشند که !!!!

سوله خیلی بزرگه و برای نگهداریش فضای خیلی بزرگی میخواد ، میدونید چقدر هزینه نگهداری داره!!!!!!!!!!!

آقا اصلا یه موضوع دیگه: مگر بار برف در شهر های ایران یکی هست؟ خوب معلومه که نه ، مثلا سوله ای که در تهران ساخته شده معلومه که ، برای بار برف تهران محاسباتش انجام شده و دفترچه محاسبات آن مثلا برای نوشهر بدرد نمیخوره و قطعا با یک برف شمال مثل برف دو سال پیش قطعا فرو میزه.

اصلا بیایم همه صحبتهای قبلی را فراموش کنیم.

خب مگه آهن به مرور زمان زنگ نمیزنه و خوردگی در اون ایجاد نمیشه؟؟؟ پس چرا عاقل کند کاری….؟

تخریب کامل سوله دست دوم شرکت تولیدی حوله بافی ملی ایران از بار برف تعطیل شد

ساخت سوله دست دوم شرکت تولیدی حوله بافی ملی ایران بر اثر بارش برف تخریب شد و تعطیل شد!!!!

کافیه سرچ کنید و تحقیق کنید در مورد عکس بالا

اگر تا الان قانع نشدید، مشکلی نیست ما شما را یاری میکنیم که سوله دست دوم بخرید و به شما یاد میدهیم که چطور قرارداد ببندید که با خرید سوله دست دوم ضرر نکنید. پس مطالب زیر را دنبال کنید.

قرارداد بستن سوله دست دوم

 1. در درجه اول باید سوله دست دومی که خریداری میکنید دفترچه محاسبات داشته باشد اما فقط این کافی نیست، زیرا دفترچه های محاسباتی را میتوان با داده های غلط هم عرضه کرد، پس باید دفترچه محاسبات آن سوله را از فروشنده دریافت کنید، سپس به سازمان نظام مهندسی شهرتان ببرید و به کارشناسان آن سازمان برای بررسی و تایید ارائه دهید، تا از پایداری و استقامت سوله اطمینان حاصل فرمایید. نکته دیگری که در اینجا حائز اهمیت میباشد این است که بعد از تایید شدن دفترچه باید اطمینان حاصل کنید که فروشنده دقیقا همان سازه ای را به شما بدهد که دفترچه محاسباتش را به شما داده است و نه یک سازه دیگر. ( یادتان باشد که بیشتر سازه هایی که به عنوان دست دوم به فروش میرسد را با آهن های ضایعات و فولاد st33 میسازند و به عنوان سوله دست دوم به شما میفروشند پس حتما دفترچه محاسبات را جدی بگیرید ) برای اطلاع از اینکه بدانید دفترچه محاسبات چیست بر روی کلمه دفترچه محاسبات کلیک کنید.)
 2. سعی کنید که سازه هایی را خریداری کنید که نصب هستند نه سازه های دمونتاژ شده، زیرا ممکن است شما آن سازه را خریداری کنید و سپس در زمان نصب ببینید که سازه باهم جفت نبوده و ابعاد متفاوتی دارد و حتی جای پیچ و مهره آن ها با هم مطابق نیستند، مطمئنن اگر رعایت نکنید، ذچار خسارت زیادی میشوید. یا میتوانید حتما در قرار داد قید کنید که سازه باید در محل شما نصب شود و در صورت عدم نصب و مشکل بیعانه شما و مبلغی که پرداخت کرده اید با حساب ضرر و زیان به شما برگردانند. یادتان باشه که در زمان قرارداد سوله دست دوم باید از فروشنده ضمانت اجرایی بگیرید تا نتواند شما را دور بزند، و اگر مشکلی در سازه و یا نصب آن بود بتوانید به واسته آن ضمانت مبلغ پرداختی خود را باز پس بگیرید. ( خیلی اهمیت دارد که در زمان واریز بیعانه برای عقد قرارداد ، ضمانت اجرایی را دریافت کنید زیرا اگر پول را واریز کردید ممکن است دیگر رنگ ضمانت اجرایی را نبینید )
 3. سازه های دست دوم مشخص است که بعد از گذشت زمان رنگ آنها افت میکند و شخص فروشنده آن را دوباره رنگ آمیزی میکند، باید قبل از رنگ آمیزی سوله را ببینید و از سلامت آهن آلات آن مطلع شوید زیرا همانطور که گفتم ممکن است سازه دارای وصله هایی با آن ضایعات باشد و بعد از رنگ آمیزی شما متوجه آن نشوید.
 4. مطمئن شوید که کلیه قطعات یک سوله به شما فروخته میشود، این یعنی سازه خریداری شده باید دارای ( والپست ، بیس پلیت ، فریم های ستون و سقف ، استرات ، باد بند های ستون و سقف ، و تیر ریزی سقف را داشته باشد و تمامی این قطعات را در قرارداد بنویسید.
 5. قیمت را در قرارداد سوله دست دوم  حتما یا به متراژ مشخص کنید و یا اگر میخواهید به کیلو گرم خریداری کنید حتما برای آن یک بازه تغییر وزن مشخص کنید ( این بازه نباید بیش از یک کیلوگرم باشد ) حالا چرا این نکته اهمیت دارد؟ زیرا در بسیاری از موارد فروشنده ها سوله را به صورت وزنی به فروش میرساند و به شما به عنوان مثال میگویند این سازه در هر متر ۳۰ کیلوگرم است، حال ممکن است فروشنده دروغ بگوید و یا در بهترین شرایط اشتباه کند و اگر در نهایت وزن سازه بجای ۳۰ کیلوگرم ۴۰ کیلو گرم شد میخواهند مابه تفاوت این ده کیلو گرم را هم از شما دریافت کنند، در این صورت شما بسیار ضرر میکنید. موارد زیادی هست که سوله دست دوم خریداری کرده اند ولی در نهایت با همین ترفند کلاهبرداری بیش از قیمت یک سوله نو هزینه کرده اند، پس این موضوع را جدی بگیرید و در مفاد قرارداد خیلی ریز شوید. و اضافه شدن وزن را اگر بیش از یک کیلوگرم بود به گردن فروشنده بیندازید.
 6. همانطور که در بند اول هم اشاره شد باید دقت کنید که سوله دست دومی که خریداری میکنید حتما میبایست قبلا هم در شهر نصب می بوده. دلیل ابن نکته این است که: ساخت سوله برای هر شهر متفاوت است و هر شهر استانداردهای خودش را دارد. به عنوان مثال بار برف تهران با بار برف دماوند یا شمال یا بندرعباس متفاوت است و عملا نمیشود سوله ای که برای بار برف تهران ساخته شده را در دماوند نصب کرد، زیرا با یک برف سنگین که در آنجا سوله ریزش میکند و ضررهای جبران ناپذیری را به بار می آورد.

شرکت نوین سوله تمامی نکات بالا را برای ساخت سوله های خود رعایت میکند ( ساخت سوله نو ) و به هیچ عنوان اینهایی که گفته شد زیاده خواهی نیست و حق شماست پس بشدت بر رعایت این موارد محکم باشید. احتمال ۹۹٪ وقتی فروشنده دست دوم ببیند که شما این شرایط را برای خرید دارید در لحظه بستن قرارداد با شما قرارداد نمیبندد، اگر این اتفاق افتاد بدانید که خیلی درست و دقیق جلو رفتید و طرفی که روبروی شماست یک کلاه بردار است نه یک فروشنده منصف.

نکات مهم در خرید

در این بخش میخواهیم نکات مهم در خرید سوله دست دوم را به شما بگوییم

سوله های دست دوم از نظر من به دو دسته تقسیم میشوند ، یکی سوله دست دوم واقعی و دیگری سوله دست دوم دروغین ، که ما در مورد دروغین ها در بالا صحبتهای زیادی کردیم اما در مورد سوله های واقعی باید گفت:

سوله های دست دوم واقعی سوله های قدیمی هستند که به صورت تیر ورقی بسیار سنگین ساخته شده اند و جرو سوله دست دوم ارزان نیستند زیرا هر چقدر هم هر کیلوگرم را ارزانتر از ساخت سوله نو بدهند ، باز آنقدر از لحاظ وزنی سنگین هستند که خیلی اختلاف قیمتی با قیمت هر متر مربع سوله سبک ندارند پس ما به شما پیشنهاد میدهم که برای دریافت مشاوره با شماره تلفن ۰۹۱۹۹۹۱۱۵۵۴ تماس حاصل فرمایید و در مورد ساخت سوله نو اطلاعات کاملی از ما دریافت کنید.

خب اگر تا اینجا نکات مثبتی را متوجه شدید و اگر نمی خواهید از سوله دست دوم استفاده کنید روی لینکهای زیر به ویژه ** گام اول و دوم ساخت سوله ** کلیک کنید تا ما بتونیم آموزش های مفیدی به شما بدهیم که شما بهترین و ارزانترین سوله متناسب با شغل خودتان انتخاب کنید و همچنین در مورد ریزه کاری های قرارداد هم در گام های بعدی صحبت خواهیم کرد.

راستی ، واقعا کم هستند سایتهایی که واقعیت ها را به دور از تبلیغات ارایه میدهند ، لطفا اگر فکر میکنید این مقاله به شما کمکی کرده یک کامنت در آخر همین صفحه بنویسید برای ما و بعد به سراغ گام های بعدی بروید. این کار شما کمک میکنه به ما ، تا رتبه بهتری در گوگل بگیریم و افراد بیشتری با این مطالب آشنا بشوند و بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند. از اینکه وقت گذاشتید و این مقاله را خواندید صمیمانه از شما متشکریم

***** گام اول و دوم برای ساخت سوله  ( با ارزش ترین اطلاعات برای ساخت سوله نو )  *****

گام سوم : معرفی انواع سوله + فیلم

گام چهارم و پنجم : اهمیت دفترچه محاسبات سوله + بهترین روش قرارداد بستن ساخت سوله

قیمت هر متر مربع سوله سبک

نوین سوله

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

توسط |2019-06-17T14:16:40+00:00ژانویه 28th, 2019|

در باره نویسنده :

17 نظر

 1. احمد قلی پور فوریه 2, 2019 در 10:14 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام،
  مطالب خوبی بود. من خودم همچین تجربه ای رو داشتم. با تشکر از اطلاع رسانی تون.

 2. شیرانی مارس 7, 2019 در 6:04 ب.ظ - پاسخ دادن

  خیلی جالب و قابل تامل بود.

 3. ارسلان مارس 23, 2019 در 4:58 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام.بسیار عالی

 4. عباس مارس 30, 2019 در 12:42 ق.ظ - پاسخ دادن

  ممنون از مهندس عسگری عزیز اطلاعات جامعی ارائه شده

  • هومن عسکریان مارس 30, 2019 در 3:29 ب.ظ - پاسخ دادن

   ممنون از وقتی که گذاشتید جناب عباس عزیز.

 5. محسن مارس 31, 2019 در 3:52 ق.ظ - پاسخ دادن

  درود . مطالبی که مطرح کردید کاملن منطقی بنظر میرسد ، البته من آگاهی از علم مهندسی ندارم و نمی توانم موارد نقض نوشته های شما را چک کنم ولی روند مطالب و شیوه بکار رفته ، کاملن منطقی است .‌

  • هومن عسکریان مارس 31, 2019 در 9:21 ق.ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما محسن عزیز. سپاسگذاریم از وقتی که گذاشتید.

 6. هانی جواهریان مارس 31, 2019 در 3:48 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام. چقدر خوبه که بلاخره یه سایتی پیدا شد این صحبتهارو بگه. من حدود شیش ماهه پیش یه سوله دست دوم خریدم ( مثلا دفترچه محاسباتم داشت ) اما بعدا فهمیدیم که جعلیه. افتادیم دنبالش شکایت کردیم ولی متاسفانه توی ایران هم شکایت کردن….. واقعا سوله دست دوم خریدن اشتباه بزرگیه . من خیلی آسیب دبدم. الانم فقط خواستم تجربمو به اشتراک بگذارم که شما این اشتباه را نکنید. ایمیلمم میزارم اگر کسی به فکرش سوله دست دوم خطور کرد فقط کافیه به من ایمیل یزنه تا من نشون بدم چقدر پرونده دادگاهی دارم از این شیادان.

  • هومن عسکریان آوریل 1, 2019 در 1:22 ب.ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما جناب جواهریان. تشکر از اینکه تجربه خودتون را با ما به اشتراک گذاشتید.

 7. علی فرجی آوریل 3, 2019 در 3:01 ق.ظ - پاسخ دادن

  درود و تشکر فراوان از اطلاعات کافی و همچنین اگاهی در این مورد من تمام مطالب رو خوندم و واقعا متقاعد شدم از اینکه قبل از اقدام مطالب شمارو خوندم بسیار خرسندم‌.
  با تشکر فراوان از لطف شما.

 8. ابوالفض خانجانی آوریل 16, 2019 در 8:48 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام از اینکه امکان انتخاب با توضیح و آموزش کامل فراهم کردید سپاسگذارم،مطالب کاربردی بود و برای من مفید بود،من سوله دهانه ۱۸ در طول ۶۰ میخوام خرید کنم . و مطالب شما برام مفید بود.

 9. ادیب می 7, 2019 در 12:11 ب.ظ - پاسخ دادن

  با درود فراوان از اطلاعات جامع و همانطورآگاهی کافی من اکثر مطالب شما را خوا ندم و واقعا متقاعد شدم از اینکه قبل از اقدام خرید مطالب شمارا خواندم بسیار سپاسگزارم
  با تشکر فراوان از لطف وزحمات شما.

  • هومن عسکریان می 7, 2019 در 4:50 ب.ظ - پاسخ دادن

   خستگی را از تن ما در کردید جناب ادیب. تیم نوین سوله قدردان شما دوست عزیز میباشد.

 10. سعید ژوئن 2, 2019 در 9:52 ق.ظ - پاسخ دادن

  ممنون از مطالب مفیدتون

 11. مرادمحمدی ژوئن 5, 2019 در 3:33 ق.ظ - پاسخ دادن

  بسیارعالی خسته نباشید، ویدئو عالی بود،

 12. محمد عباسپورنوغانی ژوئن 13, 2019 در 5:03 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام وتشکرازاطلاعات مفیدی که ارائه فرمودید . اگه امکان داره قیمت سوله نو سبک به ابعاد 20×25 با تاج 6 متر ودیواره 4 متررا بفرمایید تا پس ازمطالعه برای تنظیم قرارداد خدمت برسم محل نصب روستای باغچه 35 کیلومتری مشهد برای خشک کردن میوه وخشک کردن انواع سبزی . همراه : 09151159814 ضمنا واستاپ دارم ومیتونیم ازطریق آن به نتیجه بهتری برسیم . متشکرم .

  • هومن عسکریان ژوئن 15, 2019 در 7:58 ق.ظ - پاسخ دادن

   سلام جناب نوغانی عزیز . در درجه اول باید این نکته را عرض کنم که شرکت نوین سوله در حال حاضر ار گرفتن پروژه های پایینتر از ۱۰۰۰ متر معذور است اما اگر طول سوله شما به ۵۰ متر برسد و مساحت ۱۰۰۰ متر شود، به اضای هر متر مربع سوله صنعتی با تاییدیه نظام مهندسی و طبق آخرین آیین نامه های نظام مهندسی ( کاملا استاندارد و مقاوم در برابر عوامل محیطی ) و همچنین با اجزای کامل ، ۱۸۵،۰۰۰ تومان عرضه میگردد. اگر سوالی بود با شماره تلفنهای درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

ثبت ديدگاه