خرید سوله دست دوم

خرید سوله دست دوم

یکی از انواع سوله های موجود سوله های دست دوم است , این نوع سوله ها پس از بازسازی و تعمیرات جزئی به خریدار تحویل داده می شود . بیش ترین دلیلی که خریداران را ترغیب به خرید سوله های دست دو نموده است قیمت نسبتا پایین آن ها در مقابل سوله های نو است خریداران می توانند به پرداخت هزینه نه چندان بالایی سازه ای متناسب با نیازشان تهیه کنند .

یکی از پارامترهایی که در خرید سوله های کارکرده باید به آن توجه داشت وزن آن است , با افزایش وزن سازه قیمت آن هم افزایش می یابد در حالی که خریدار به دلیل ارزان تر بودن سوله دست دوم نسبت به سوله نو این نوع سوله را انتخاب نموده است .

مجموعه ما توانسته با ارائه سوله دست دوم نیاز روز بازار به این نوع سازه ها را تا حد زیادی رفع نموده نماید , سوله دست دوم آماده در مواردی که زمان از اهمیت بالایی برخوردار است انتخاب بسیار مناسب و بجاییست .

قیمت خرید سوله دست دوم :

با نگاه اجمالی به لیست قیمت سوله دست دو در بازار متوجه می شویم که عواملی در تعیین قیمت سازه موثر است , یکی از این عوامل سال سوله سازی است سوله دست دوم در حد نو قیمت متفاوتی نسبت به سوله های قدیمی تر دارد و طبیعتا گران تر هستند . یکی دیگر از این عوامل نوع آب و هوا و شرایط محیطی منطقه ی نصب سوله است که در انتخاب نوع روش ساخت سوله اثرگذار است . فروش سوله دست دوم با کیفیت در شرکت هایی صورت می پذیرد که مهارت کافی در زمینه بازسازی دقیق , رنگ کاری و سرهم بندی این سازه ها داشته باشند .

در مواردی که می توان از سوله های کارکرده استفاده نمود :

·        استفاده از سوله موقتی باشد و امکان جابه جایی واحد اقتصادی به محل دیگری وجود داشته باشد

·        خریدار نمی خواهد بودجه ی زیادی صرف کند

·        زمان رسیدن به مرحله بهره برداری و احداث کم باشد

·        کیفیت سازه از اهمیت چندانی برخوردار نباشد

در صورتی که هر یک از موارد بالا برای خریدار مهم باشد سوله های کارکرده بهترین انتخاب محسوب می شوند .

so9612230902

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۲ ۱۵:۱۲:۳۴ +۰۰:۰۰ فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید