خرید سوله دست دو

خرید سوله دست دو

: سوله ها معمولا توسط شرکت های سوله سازی ساخته می شوند. خرید سوله معمولا به صورت دست دوم صورت می گیرد چرا که خرید سوله ی دست اول و نو دارای قیمت هایی بالا می باشند اما در حالت کلی خرید سوله به صورت گسترده ای انجام گرفته و طرفدار زیادی در صنعت سوله دارا می باشد. قیمت خرید سوله با توجه به نوع سوله و وزن آن متفاوت می باشد.

خرید سوله دست دو

در خرید سوله به ویژه سوله های دست دوم باید به عوامل مختلفی توجه نمود. موارد مورد اهمیت در خرید سوله شامل نوع سوله، سال ساخت سوله، کیفیت ساخت سوله و دقت در میزان تخریب سوله می باشد. منظور از نوع سوله سوله های خر پایی، تیرورقی و یا سوله ها یو بی ام می باشند. که در این میان سوله ها خر پایی دارای کیفیت و قیمتی بسیار مناسب می باشند و همچنین مقاومت بالایی را دارا هستند. کیفیت ساخته سوله نیز در سوله های خر پایی بسیار بالا می باشد. سال ساخت سوله نیز مورد اهمیت است چرا که هر چه سال ساخت قدیمی تر باشد سوله ی مورد نظر ممکن است از نظر کیفیت فرسوده تر شده باشد.

قیمت سوله ها  به موارد بسیاری بستگی دارد. میزان فولاد به کار رفته در سوله با توجه به نوساناتی که در قیمت فولا در بازار وجود دارد در قیمت خرید سوله بسیار تاثیر گذار است. این موضوع در انواع سوله نیز تاثیر گذار است به این منظور که قیمت سوله های تیر ورقی و یو بی ام با وجود این که قدیمی تر از سوله های خر پایی است بالا تر می باشد چرا که میزان فولاد به کار رفته در آنها زیاد بوده و دارای وزن بالایی هستند.

سوله های خر پایی وزن بسیار کمی دارند به همین دلیل قیمت مناسب تری را دارا هستند. البته خرید سوله های خر پایی از ابعاد گوناگونی دارای مزایای بسیاری است. چرا که سوله های خر پایی علی رغم وزن کم مقاومت بسیار بالایی دارند و همچنین اقتصادی تر می باشند.

بنابراین خرید سوله های خرپایی از هر نظری به صرفه تر و بهتر می باشند در صنعت سوله سازی  امروزه بیشتر سوله های خریداری شده سوله های خرپایی هستند.

 

 

So9611260505

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۲ ۱۴:۰۸:۴۳ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید