ساخت سوله دامداری

ساخت سوله دامداری

یکی از مراحل مهم ساخت سوله طراحی آن است که باید با دقت و تخصص بالایی صورت پذیرد , سوله ها به جهت مصارف گوناگونی ساخته می شوند به همین دلیل هم طراحی آن ها با هم متفاوت است در برخی موارد ظاهر سازه مهم است و اینکه ساختار زیبایی داشته باشد همانند مراکز خرید و نمایشگاه ها و در برخی موارد هم استحکام سازه حائز اهمیت است همانند کارخانه های صنعتی پس باید برای هریک طرح و ساختار خاصی در نظر گرفته شود .

یکی از سوله هایی که ساختار مقاوم و ایمن در آن ها مهم است سوله دامداری است , این نوع سوله ها باید در برابر حوادث احتمالی چون زلزله و طوفان و .. مستحکم باشند . ساخت سوله دامداری عمدتا در خارج شهر صورت می پذیرد تا مشکلات ناشی از نگهداری دام ها گریبان گیر زندگی های شهری نشود , سوله هایی که در حومه شهر ساخته می شوند بدین منظور مناسب هستند .

ساخت سوله دامداری

سوله های فروشی حومه تهران وجود دارند که می توان در آن ها به پرورش دام و طیور پرداخت البته در این موارد از سوله های دست دوم نیز استفاده می شود . شرکت هایی اقدام به فروش سوله دست دو می کنند خریدارن با خرید سوله دست دوم در حد نو می توانند تا حد زیادی نیازها و انتظارات خود را از این سازه ها برطرف نمایند  البته بهتر است در مواردی که کیفیت سازه خیلی مهم نیست از این سوله ها استفاده کرد .

سوله ها با ساختاری که دارند همواره در مکان هایی چون دامداری ها , گاوداری ها , مرغداری ها و .. مورد استفاده قرار گرفته می شوند از مهم ترین قابلیت هایی که این نوع سوله ها باید داشته باشند تجهیزات تهویه و روشنایی است به همین دلیل هم سازه ها را به گونه ای می سازند که امکان نصب این نوع تجهیزات را داشته باشند .

سقف سوله های دامداری به جهت اینکه نورگیر باشند به صورت قوسی ساخته می شوند , سوله سبک قوسی که یکی از انواع سوله هاست در این موارد بسیار کاربردی است این سوله ها با ارتفاعات کمی ساخته می شوند و از تجمع آب در باران در جلوی سازه جلوگیری می کند .

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۲ ۱۵:۱۱:۴۶ +۰۰:۰۰ فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید