ساخت سوله در عراق

یکی دیگر از خدمات سوله سازی شرکت نوین سوله ساخت سوله در عراق به همراه نصب سازه در محل می باشد، همچنین شرکت نوین سوله با توجه به دستیابی به تکنیکهای مهندسی روز اروپا قادر به اجرا در آن کشور  با کمترین فولاد و سبک ترین حالت ممکن می باشد، لازم به ذکر است که کلیه سوله های ساخت این شرکت دارای مجوزهای متعدد می باشد و همچنین کلیه ساخت و ساز های این شرکت طبق آخرین آیین نامه های مقررات ملی ساختمان و با تاییدیه از سازمان نظام مهندسی می باشد.

در ساخت این سوله ها فولاد مصرفی و کلیه متریال مصرفی در این سازه ها ، از بهترین مواد اولیه تهیه و اجرای می شود. این نکته بسیار اهمیت دارد که فولاد مصرفی ، با ضخامت های مورد تایید نظام مهندسی از کارخانه فولاد مبارکه اصفهان خریداری می شود که رتبه اول را در کشور دارا می باشد، همچنین گرید فولاد مصرفی ما برای ساخت سوله در عراق و سوله سازی در عراق، st37 می باشد، و سازه به روش سازه های خرپایی و سوله سبک در عراق ساخته و نصب می گردند.

قیمت سوله سبک و ساخت و اجرای سوله در عراق توسط شرکت نوین سوله بسیار ارزان تر از قیمتی است که سوله سازان بومی عراق به کارفرمایان پیشنهاد می دهند، به همین دلیل قیمت تمام شده در حال حاضر در شرکت نوین سوله و همچنین بارگیری و نصب آن در محل ( عراق ) بسیار کم هزینه و به صرفه تمام می شود.

ساخت و ارسال سوله از ایران به سلیمانیه عراق

با توجه به دو موضوع مهم این نکته را خواهید دانست که چرا، ساخت و ارسال سوله از ایران به سلیمانیه عراق، به صرفه تر و ارزانتر از ساخت سوله در سلیمانیه می باشد:

  1. در درجه اول تکنیکهای سوله سازی در سلیمانیه عراق ، سوله سازی اربیل عراق ، نجف ، کربلا، کردستان عراق و…. قدیمی می باشد، و در این کشور هنوز هم از شیوه تیر ورقی بهره می برند، با وجود اینکه این تکنیک ساخت در بسیار از کشورهای اروپایی و تراز اول به کلی منسوخ شده است، زیرا در این سازه ها ، وزن فولاد مصرفی برای یک سازه به حداکثر می رسد و همین امر باعث اختلاف قیمت بسیار زیاد نسبت به ساخت سوله در ایران می شود.
  2. نکته بعدی اینکه: با توجه به پیشرفت علم مهندسی در ایران و ساخت سوله سبک خرپایی ، وزن سازه ها به شدت پایین آمده و در نتیجه قیمت تمام شده برای کارفرمایان کشورهای همسایه به شدت کاهش پیدا می کند
  3. با توجه به پایین آمدن ارزش پول ایران و بالاتر رفتن ارزش پول کشورهای همسایه، خرید، ساخت و ارسال سوله از ایران به سلیمانیه عراق و مابقی شهر های عراق، به صرفه تر و ارزانتر از ساخت سوله در عراق می باشد.

سفارش سوله از ایران

برای سفارش سوله از ایران برای عراق در درجه اول باید با شرکت ما تماس حاصل فرمایید و پس از ارائه ابعاد سوله خود پیش فاکتور قیمت را به زبان عربی از ما تحویل بگیرید. برای تماس با شرکت ما به زودی شماره تلفنی در سایت برای مشترکین عزیز عرب زبان ما قرار می گیرد که شما عزیزان می توانید از طریق واتس آپ به واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید و کلیه مکالمات و همچنین پیش فاکتور قیمت و قرارداد را به زبان مادری خود ( عربی ) تحویل بگیرید. سپس در صورت تایید قیمها و برای عقد قرارداد به ایران عازم شوید و با شرکت ما قرارداد ساخت سوله خود را امضا کنید. همچنین شرکت ما تمامی موارد قانونی را در قرارداد ها رعایت می کند تا شما با خیال آسوده و با پشتوانه قوی با شرکت ما وارد قرارداد شوید و ساخت سوله در عراق را استارت بزنید.

چه ابعادی برای سوله سازی در عراق مناسب است؟

ما تلاش کرده ایم که کلیه صفحات این سایت را برای شما عزیزان ترجمه کنیم که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن و با سهولت اطلاعات مفیدی را در رابطه با ساخت سوله در ایران و نصب آن در عراق یا ساخت سوله در سلیمانیه عراق به دست اورید. یکی از این موارد داشتن اطلاعات مفید برای تعیین ابعاد مناسب برای ساخت می باشد.

یادتان باشد و دقت کنید که شما می توانید با انتخاب ابعاد صحیح هزینه های خود را حتی تا ۷۵٪ کاهش دهید. برای اینکار کافی است که مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

تعیین ابعاد مناسب سوله

اجرای سوله سبک در کشور عراق

اگر به دنبال ساخت سوله سبک در عراق هستید ، وقت را از دست ندهید و همین الان تماس بگیرید.

ساخت سوله در هرمزگان و سوله سازی در چابهار