ساخت سوله در کردستان عراق

در سال های اخیر با توجه به پایین آمدن قیمت ها در ایران و همچنین رونق اقتصادی کشورهای همسایه، ساخت سوله در کردستان عراق در ایران رونق خوبی گرفته است و همسایگان عزیز کشور ما به دلیل خرید مصالح ارزانتر و البته با کیفیت تر با ایران همکاری بیشتری می کنند و به همین دلیل صادرات سوله هم رونق بسیار خوبی گرفته است.

شرکت نوین سوله در ایران مجری ساخت سوله در کردستان عراق می باشد که فعالیت خود را در این کشور از اواسط سال ۱۳۹۸ هجری شمسی شروع کرد و حاصل آن تا به امروز نمونه کار های متعدد سوله در کردستان عراق می باشد.

شرکت نوین سوله با توجه به کادر مترجم عرب زبان توانسته ارتباط بسیار خوبی را به مردمان و صنعتگران کردستان عراق برقرار کند. و به لطف پروردگار ارتباطات بسیار مثبتی هم با شهروندان و کارفرمایان گرامی این شهر برقرار کرده است.

شرکت نوین سوله قادر است که تمام سفارشات سوله در کردستان عراق را بپذیرد و با قیمت بسیار پایینتر از سوله سازان کردستان عراق در اختیار کارفرمایان آن کشور همسایه قرار دهد. همچنین با توجه به تکنیکهای جدید روز دنیا تمامی سوله های این شرکت به شیوه سوله سبک خرپایی در کردستان عراق به مرحله اجرا می رساند و شرکت ما با توجه به تجارب گذشته، ادعا دارد که قیمت های تمام شده سوله های ما همراه با نصب و کرایه های حمل سازه از ایران به کردستان عراق ، بسیار پایین تر از سازندگان سوله در آن شهر می باشد.

خرید سوله از ایران برای کردستان عراق

همانطور که گفتیم خرید سوله از ایران برای کردستان عراق بسیار به صرفه تر و اقتصادی تر از خرید سوله در همان کشور می باشد.

تمامی سوله های ساخت شرکت نوین سوله با بهترین فولاد ساخته می شود. فولاد مصرفی این شرکت از کارخانه فولاد مبارکه اصفهان تامین می شود، و همانطور که میدانید، تولیدات کارخانه فولاد مبارکه اصفهان تمامی تاییدیه های بین المللی را دارا می باشد و لازم به ذکر است که فولاد ، کارخانه فولاد مبارکه اصفهان حتی به اروپا هم صادر می شود.

ساخت سوله سبک در کردستان عراق

شرکت نوین سوله ساخت سوله سبک در کردستان عراق را بر عهده می گیرید. سوله های سبک به سوله های خرپایی گفته می شود. این نوع سوله به دلیل شیوه های مهندسی  جدید بسیار سبک تر از سوله های قدیمی می باشد و در آن نسبت به سوله های تیر ورقی قدیمی بسیار فولاد کمتری استفاده می شود، البته لازم به ذکر است که مقاومت و استحکام این نوع سوله به مراتب بیشتر از سوله های تیر ورقی در کردستان عراق می باشد و کاملا ایمن و استاندارد می باشد.

همچنین در رابطه با سوله سبک بیشتر بدانید

 ساخت و ارسال سوله از ایران به کردستان عراق

ساخت و ارسال سوله از ایران به کردستان عراق کاملا به روش های قانونی انجام می شود، همچنین تمامی قراردادها و پیش فاکتورهای صادره از شرکت نوین سوله به زبان آن کشور می باشد، و تمامی مراحل ساخت و اجرای سوله در ایران می تواند زیر نظر کارفرمای آن کشور باشد. زمان ساخت و نصب برای هر قرارداد ساخت سوله در عراق بین ۳۵ الی ۶۰ روز کاری می باشد. تمامی مراحل از جمله طراحی نقشه خرید مصالح، ساخت ، رنگ آمیزی و نصب سازه به صورت کاملا استاندارد و طبق استانداردهای بین المللی اجرا می شود.

قیمت سوله در کردستان عراق

قیمت سوله برای کارفرمایان عزیز در کردستان عراق به دلیل قیمت بالای فولاد و همچنین به دلیل بروز نبودن در ساخت شیوه های جدید بسیار گرانتر از سوله های ساخت ایران می باشد. یکی از نقاط قوت شرکت نوین سوله برای کارفرمایان خارجی این نکته می باشد که قیمت سوله برای مردم عزیز و همسایه ما در کردستان عراق نسبت به هموطنان ما در ایران هیچگونه تفاوتی ندارد و با همان قیمت ایران به شما عزیزان عرضه می گردد.

برای دیدن حدود قیمت سوله بر روی کلمه قیمت سوله در کردستان عراق کلیک فرمایید

همه نکات در باره ساخت سوله در بندر عباس و ساخت سوله در چابهار