ساخت سوله قیمت

ساخت سوله قیمت : اگر به دنبال قیمت ساخت سوله هستید باید به صفحه قیمت ساخت سوله مراجعه فرمایید، زیرا این مقاله قدیمی هست پس برای دسترسی به قیمتهای جدید سوله در سال ۱۳۹۸، روی کلمه قیمت ساخت سوله کلیک فرمایید.

کم بودن هزینه تمام شده برای ساخت انواع سوله ها در قیاس با هزینه های مصرفی برای ساختمان سازی با کاربری های مختلف، یکی از مهم تیین عوامل افزایش تقاضا براس ساختن انواع سوله می باشد.

قیمت ساخت سوله با توجه به این که ما چه نوع کاربری را مد نظر داریم و قصد استفاده از کدام نوع سوله ها را داریم متغیر خواهد بود.

به عنوان مثال قیمت ساخت سوله برای نوع تیرورقی به مراتب بیش از هزینه ی تمام شده سوله های خرپایی و یو بی ام می باشد . چرا که میزان فولاد به کار برده شده و فنداسیون این نوع سوله ها بیشتر بوده و پیرو آن هزینه های دیگر هم برای نصب و خاکبرداری و … افزایش می یابد.

ساخت سوله قیمت

در رابطه با قیمت ساخت سوله خرپایی می توان به این مورد اشاره کرد که این هزینه در قیاس با سوله های تیرورقی به میزان زیادی کاهش یافته و عمده ترین دلیل آن را می توان کاهش میزان فولاد مصرفی در این سازه و ساخت انواع سوله سبک و فوق سبک این نوع سوله ها دانست که به مراتب باعث کاهش هزینه های جانبی طراحی و تولید و نصب آن ها نیز شده است.

همچنین بخوانید در مورد، کاربرد سوله در مصارف غیر صنعتی

در حال حاضر امکان ساخت نوعی از سوله با پیشرفت تکنولوژی به نام سوله های یو بی ام به وجود آمده که می توان ادعا کرد که قیمت ساخت سوله در نوع یو بی ام حدود 50 درصد نسبت به انواع دیگر آن کاهش یافته است. و نیز به همین منوال هزینه ی نصب وراه اندازی و بهره برداری از آن ها نیز بسیار کم می باشد. و از لحاظ اقتصادی برای مشتریان مقرون به صرفه می باشند. منتها ایرادی که به این نوع سوله وارد می شود این است که نمی توان از آن ها در برخی مصارف بهره برد .

بنابراین ناگزیر به جایگزین کردن نوعی دیگر هستیم که در این صورت، انتخاب سوله خرپایی بهترین گزینه می باشد . چرا که علی رغم این که قیمت ساخت سوله برای مشتری مقرون به صرفه است، می توان در تمام مصارف بدون محدودیت از انواع آن اعم از سبک و فوق سبک، با ظاهری متنوع بهره برداری کرد.