ساخت سوله ورزشی

ساخت سوله ورزشی

: سوله ها را می توان به صورت سنگین و یا سبک ساخت , سوله های سنگین عمدتا در موارد صنعتی از قبیل کارخانه های سنگین صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و سوله های سبک با توجه به قیمت پایین تری که دارند در مواردی چون سالن های ورزشی به کار برده می شوند .

هریک قیمت های مختص خود را دارند همانطور که گفته شد هزینه ی ساخت سوله سبک نسبت به سوله های سنگین پایین تر است البته سوله ساز می تواند با استفاده از متدهایی خاص سبک سازی وزن سوله ها را تا حد معینی کاهش بدهد .

ساخت سوله ورزشی

مهم ترین کاربرد سوله ها ساخت سوله ورزشی است . ساخت سوله های ورزشی با روش های متفاوتی صورت می پذیرد یکی از این روش ها که کاربردی ترینشان هم هست روش خرپایی است این نوع سوله ها جزو سوله های سبک به شمار می روند از این رو به آن ها سوله های سبک خرپایی نیز گفته می شود . سوله سبک خرپایی که به سوله سبک و ارزان نیز معروف است علاوه بر اینکه با دهانه های نسبتا بزرگی ساخته می شود معماری و ساختار زیبایی هم دارد از این رو مناسب برای ساخت سوله های ورزشی است .

با توجه به مزایا و قابلیت هایی که این نوع سوله ها دارند شرکت های زیادی اقدام به فروش سوله خرپایی می کنند , در ساخت این نوع سوله ها باید از تکنولوژی های برتر سوله سازی استفاده نمود چرا که قیمت و سرعت ساخت در این نوع سازه ها بسیار حائز اهمیت است .

سوله های ورزشی که به روش خرپایی ساخته می شوند دارای ساختار مقاوم و مستحکمی هستند که می توان از آن ها در کاربری های متفاوت از جمله استخرها , سالن های بدنسازی و .. استفاده نمود .

از جمله ی خصوصیات این نوع سوله ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. وزن سبک سازه
  2. معماری زیبای سازه
  3. قیمت پایین سوله
  4. ساختار مقاوم سوله
  5. دهانه ی بزرگ سوله
  6. و ..

 به همین دلیل هم تنها مجموعه هایی قادر به ساخت اصولی این نوع سوله هایند که دانش کافی و تجهیزات به روزی داشته باشند .

so9612220903

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۲ ۱۵:۰۵:۵۵ +۰۰:۰۰ فروردین ۲۶ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید