سازنده سوله

سازنده سوله برای ساخت سوله یکسری قواعد و دستورالعمل هایی را به کار می برد تا سازه در مدت تعیین شده و طبق ضوابط بین الملل سوله سازی آماده شود . اولین فاکتوری که در ساخت سوله مورد بررسی قرار می گیرد محل اجرای پروژه است سازندگان اطلاعاتی در این باره را از کارفرمایان دریافت می کنند و همه جوانب امر را می سنجند و سوله ای سازگار با آن محیط و آب و هوا طراحی می کنند . چند مورد از این موارد شامل : ( بار برف منطقه – بار باد منطقه و زلزله در منطقه میباشد)

سازنده سوله میبایست در محاسباتی که انجام میدهد تمامی این بارها را مد نظر قرار دهد تا بتواند سازه ای را با رعایت تمامی آیین نامه های مقررات ملی ساختمان بسازد و در مجموع سازه ای با استقامت ، با دوام و استاندارد را تحویل مشتری خود دهد.

سوله سازی در تهران مانند سایر شهرها صورت می گیرد با این تفاوت که در شهر تهران عمدتا سوله ها به منظور مصارف صنعتی در شهرک های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند . مجموعه ما با ساخت سوله ارزان و مقاوم می توانند کمک زیادی به مشتریان و کارفرمایان به جهت احداث مراکز صنعتی نمایند .

همچنین حتما بخوانید: قیمت ساخت و نصب سوله

به دلیل وجود تکنیک های مختلف ساخت و فروش سوله نو قیمت آن ها متغیر است و عوامل متعددی می تواند در این زمینه اثرگذار باشد یکی از این فاکتورها وزن آن است که به دو صورت سبک و سنگین تولید می شود سازنده سوله سبک با توجه دقیق به استانداردها و دستورالعمل ها سوله هایی از هرنظر امن می سازند که هزینه ی نهایی شان هم بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است .

تفاوت سوله سبک و سنگین

تفاوت این دو نوع در روشی است که سازنده سوله ، سازه را میسازد. ساخت سوله تیر ورقی از جمله سوله های سنگین است، زیرا روش مهندسی ساخت آن بسیار قدیمی میباشد و در آن به هیچ عنوان مصرف فولاد بهینه سازی نشده است. حال با توجه به افزایش قیمت های فولاد ساخت سوله سنگین تیرورقی به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست و متاسفانه اکثر سازنده سوله ها فقط به روش تیر ورقی مسلط هستند و توانایی اجرای سوله سبک خرپایی را ندارند.

سوله های خرپایی بسیار سبک تر از سول های تیر ورقی ساخنه میشوند و مصرف فولاد در آن بسیار بهینه شده و پایین آمده است. البته به این نکته توجه فرمایید که مصرف کمتر فولاد در این نوع سازه ها به هیچ عنوان در استقامت آنها تاثیر نمیگذارد و این سازه های خرپایی به مراتب قوی تر و مستحکم تر از سوله های تیر ورقی میباشند. برای اثبات این صحبت شما میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کرده و ویدئویی را در این رابطه ببینید.

در لینک روبرو ویدئویی از قدرت سوله های خرپایی ببینید: انواع سوله

سازنده سوله

سازنده سوله پس از دریافت سفارش از سوی مشتری شروع به ساخت سازه می نماید به این ترتیب که ابتدا طرح اولیه سازه بر اساس نوع نیاز کارفرما تهیه می شود و در اختیار مهندسان قرار گرفته می شود پس از آن مهندسان طبق نقشه ی طراحی اقدام به ساخت سازه می نمایند مرحله آخر نوبت به رنگ آمیزی و آماده سازی سوله است که توسط تکنسین ها انجام می گیرد و همه این مراحل تحت نظر سازنده و در محیط کارخانه صورت می پذیرد  و سپس برای نصب به محل نصب سازه منتقل و در آنجا سازه بر پا میشود.

همچنین بخوانید: قیمت سوله سبک خرپایی

در این میان برخی کارفرمایان هم با توجه به اطلاعات پایین خود از ساخت سوله های خرپایی ترجیح می دهند به جای سوله های نو از سوله های دست دوم استفاده کنند در این موارد کیفیت سازه از اهمیت چندانی برخوردار نیست و کارفرما می خواهد با صرف هزینه پایین سازه ای به جهت احداث تولیدی خود در اختیار داشته باشد . شرکت ما با تامین سوله خرپایی نیاز روز بازار را مرتفع می کند و با کاهش هزینه های خریداران می تواند نقش تعیین کننده در این بین داشته باشد , قیمت سوله های دست دوم بر اساس نرخ روز سازه های فلزی محاسبه می شود .