سازنده سوله

سازنده سوله : سازنده سوله برای ساخت سوله یکسری قواعد و دستورالعمل هایی را به کار می برد تا سازه در مدت تعیین شده و طبق ضوابط بین الملل سوله سازی آماده شود . اولین فاکتوری که در ساخت سوله مورد بررسی قرار می گیرد محل اجرای پروژه است سازندگان اطلاعاتی در این باره را از کارفرمایان دریافت می کنند و همه جوانب امر را می سنجند و سوله ای سازگار با آن محیط و آب و هوا طراحی می کنند .

سوله سازی در تهران مانند سایر شهرها صورت می گیرد با این تفاوت که در شهر تهران عمدتا سوله ها به منظور مصارف صنعتی در شهرک های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند . مجموعه ها با ساخت سوله ارزان و مقاوم می توانند کمک زیادی به مشتریان و کارفرمایان به جهت احداث مراکز صنعتی نمایند .

به دلیل وجود تکنیک های مختلف ساخت سوله قیمت آن ها متغیر است و عوامل متعددی می تواند در این زمینه اثرگذار باشد یکی از این فاکتورها وزن آن است که به دو صورت سبک و سنگین تولید می شود سازنده سوله سبک با توجه دقیق به استانداردها و دستورالعمل ها سوله هایی از هرنظر امن می سازند که هزینه ی نهایی شان هم بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است .

سازنده سوله

سازنده سوله پس از دریافت سفارش از سوی مشتری شروع به ساخت سازه می نماید به این ترتیب که ابتدا طرح اولیه سازه بر اساس نوع نیاز کارفرما تهیه می شود و در اختیار مهندسان قرار گرفته می شود پس از آن مهندسان طبق نقشه ی طراحی اقدام به ساخت سازه می نمایند مرحله آخر نوبت به رنگ آمیزی و آماده سازی سوله است که توسط تکنسین ها انجام می گیرد و همه این مراحل تحت نظر سازنده و در محیط کارخانه صورت می پذیرد .

در این میان برخی کارفرمایان هم ترجیح می دهند به جای سوله های نو از سوله های دست دوم استفاده کنند در این موارد کیفیت سازه از اهمیت چندانی برخوردار نیست و کارفرما می خواهد با صرف هزینه پایین سازه ای به جهت احداث تولیدی خود در اختیار داشته باشد . شرکت ما با تامین سوله دست دوم نیاز روز بازار را مرتفع می کند و با کاهش هزینه های خریداران می تواند نقش تعیین کننده در این بین داشته باشد , قیمت سوله های دست دوم بر اساس نرخ روز سازه های فلزی محاسبه می شود .

 

so961222090

توسط |2018-05-12T15:11:50+00:00آوریل 12th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه