سوله دست دوم اهواز

سوله دست دوم اهواز

: در هنگام خرید سوله دست دوم به چند مورد باید توجه نمود : تاریخ ساخت سوله , نحوه ساخت سوله , ابعاد سوله , کیفیت سوله و وزن سوله

  • وزن سوله : در خرید و فروش سوله آنچه که از اهمیت ویژه ای برخوردار است وزن آن است , همانطور که می دانید با افزایش وزن سازه مصالح و متریال گران قیمتی چون ورق های فولاد بیش تر در آن استفاده می شود و به این ترتیب قیمت آن هم افزایش می یابد در حالی که خریداران به قصد کاهش هزینه های خود به خرید این نوع از سوله ها روی می آورند .
  • تاریخ ساخت : مورد بعدی سال سوله سازی است که نباید خیلی قدیمی باشد چرا که با افزایش عمر سازه کارایی و نیز استحکام آن کاهش و هزینه های مرمت و تعمیر آن افزایش می یابد .
  • نحوه ساخت : در خرید سوله دست دوم به فرم ساخت سوله نیز باید توجه نمود , به طور مثال سازه هایی که به روش هایی چون خرپایی ساخته شده اند دوام بیش تر و وزن کم تری دارند و با خیال راحت می توان از آن ها در کاربری های متفاوت استفاده نمود .
  • ابعاد سوله : ابعاد سوله شامل : طول , عرض و ارتفاع سازه است که در خرید سوله باید در نظر گرفته شود و خریدار می تواند بنا به نوع نیاز خود ابعاد سازه را تعیین کند .
  • کیفیت سوله : نوع مصالحی که در ساخت سازه به کار رفته می تواند میزان کیفیت سوله را تعیین نماید , سطح دانش افراد مجموعه نیز در این مورد بی تاثیر نیست .

سوله دست دوم اهواز

این موارد می توانند در شهرهای مختلف بنا به نوع آب و هوا و موقعیت محلی منطقه متفاوت باشند . مثلا در شهری مانند اهواز با توجه به موقعیت جوی و آب و هوایی که دارد سازه ها باید از مقاومت بیش تری در مقابل عواملی چون نور خورشید و .. برخوردار باشند .

 سوله دست دوم اهواز برای مواردی چون مکان های مذهبی مانند مساجد , سالن های انبار محصولات کشاورزی و یا کارخانه ای , کارخانه های صنعتی , سالن های تجاری چون ادارات و مراکز خرید , دامداری ها و سوله های کشاورزی , سوله ورزشی و .. استفاده می شود .

so9612240901

توسط |2018-05-12T15:04:50+00:00آوریل 15th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه