سوله دست دوم در حد نو

این صفحه ای که در حال حاضر در آن هستید ( سوله دست دوم در حد نو ) مدت زمانیست که به روز رسانی نشده است ، لطفا برای مطالعه مطالب به روز در مورد سوله دست دوم بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

سوله دست دوم

 

 

از سوله دست دوم می توان در کاربری های متفاوتی استفاده نمود این نوع سوله ها جزو سوله های ایده آل محسوب نمی شوند چرا که هم طول عمر بالایی ندارند و هم قیمت نسبت به سوله های نو و خرپایی ندارند, سوله هاس خرپایی را میتوان در زمان کوتاه و با سرعت بالایی  نصب و از آن ها بهره برداری نمود .

امروزه با توجه به قیمت های بالای سوله های قدیمی تیرورقی سوله های سوله دست دوم نیاز روز بازار است، اما اگر کمی اطلاعات در این مورد داشته باشید متوجه خواهید شد که حتی سوله های خرپایی با توجه به کیفیت بسیار بالاتر ، از سوله های دست دوم هم ارزانتر تمام میشود و خریداران به جهت قابلیت ویژه ی این سازه ها که همان قیمت آن هاست مایل به خرید این نوع سازه ها هستند . سوله دست دوم ارزان است اما همانطور که قبلا در صفحات دیگر توضیح داده ام این سوله ها به هیچ عنوان از لحاظ فنی سوله های خوب و استانداردی محسوب نمیشوند.در عوض سوله های خرپایی بسیار مقاوم میباشند و می توان از آن در کاربری هایی چون کارگاه ها , سالن های ورزشی , سردخانه ها , انبارها و بسیاری دیگر استفاده کرد . به یاد داشته باشید که رغیب سرسخت سوله دست دوم در حد نو ، سوله های سبک خرپایی میباشند.

همچنین بخوانید : ویژگی سوله سبک خرپایی

سوله دست دوم در حد نو

فروش سوله دست دوم در شیراز  فراگیر شده است و مجموعه هایی نیز اقدام به فروش چنین سوله هایی می کنند , در خرید سوله دست دوم باید به نکاتی توجه نمود یکی از این نکات کیفیت سازه است . شرکتی که سازه از آن خریداری می شود باید شرکتی معتبر باشد و امنیت و کیفیت سازه های خود را تضمین کند , سازه را به طور دقیق بازسازی و از ضد زنگ هم به هنگام تعمیر سازه های خود استفاده کند .

همچنین بخوانید: نحوه صحیح بستن قرارداد برای سوله دست دوم و کارکرده

مهم ترین مساله در سوله های صنعتی ثبات و استحکام سازه است به همین دلیل هم روش ساخت سوله صنعتی به دلیل نوع کاربری که دارند متفاوت از سایرین است در این سوله ها از روش هایی قدرتمند و امروزی استفاده می شود همانند روش های خرپایی . سوله های خرپایی بهترین انتخاب برای ساخت پروژه های عظیمی چون کارخانجات صنعتی است , خصوصیات سوله های خرپایی نسبت به سوله دست دوم در حد نو :

·        قیمت بسیار مناسب سازه

·        وزن سبک سازه ها

·        نصب انواع ماشین آلات و جرثقیل ها در سازه

·        استحکام بالای سازه

·        دهانه بزرگ بدون ستون میانی

·        سرعت بالای ساخت و آماده سازی

·        سهولت در باز نمودن قطعات سازه و تعمیر آن ها

·        و بسیاری موارد دیگر

سوله های دست دوم در حد نو که به روش خرپایی ساخته شده اند قابل اعتمادتر از سایر سوله ها هستند البته به شرطی که سازه اساسا استاندارد ساخته شده باشد .