سوله دست دوم در حد نو

سوله دست دوم در حد نو

 : از سوله دست دوم در حد نو می توان در کاربری های متفاوتی استفاده نمود این نوع سوله ها جزو سوله های ایده آل محسوب می شوند چرا که هم طول عمر بالایی دارند و هم قیمت مناسبی , در زمان کوتاه و با سرعت بالایی هم می توان آن ها را نصب و از آن ها بهره برداری نمود .

امروزه سوله دست دوم نیاز روز بازار است که خریداران به جهت قابلیت ویژه ی این سازه ها که همان قیمت آن هاست مایل به خرید این نوع سازه ها هستند . سوله دست دوم ارزان است و می توان از آن در کاربری هایی چون کارگاه ها , سالن های ورزشی , سردخانه ها , انبارها و بسیاری دیگر استفاده کرد .

سوله دست دوم در حد نو

فروش سوله دست دوم در شیراز فراگیر شده است و مجموعه هایی نیز اقدام به فروش چنین سوله هایی می کنند , در خرید سوله دست دوم باید به نکاتی توجه نمود یکی از این نکات کیفیت سازه است . شرکتی که سازه از آن خریداری می شود باید شرکتی معتبر باشد و امنیت و کیفیت سازه های خود را تضمین کند , سازه را به طور دقیق بازسازی و از ضد زنگ هم به هنگام تعمیر سازه های خود استفاده کند .

مهم ترین مساله در سوله های صنعتی ثبات و استحکام سازه است به همین دلیل هم روش ساخت سوله صنعتی به دلیل نوع کاربری که دارند متفاوت از سایرین است در این سوله ها از روش هایی قدرتمند و امروزی استفاده می شود همانند روش های خرپایی . سوله های خرپایی بهترین انتخاب برای ساخت پروژه های عظیمی چون کارخانجات صنعتی است , خصوصیات سوله های خرپایی :

·        قیمت بسیار مناسب سازه

·        وزن سبک سازه ها

·        نصب انواع ماشین آلات و جرثقیل ها در سازه

·        استحکام بالای سازه

·        دهانه بزرگ بدون ستون میانی

·        سرعت بالای ساخت و آماده سازی

·        سهولت در باز نمودن قطعات سازه و تعمیر آن ها

·        و بسیاری موارد دیگر

سوله های دست دوم که به روش خرپایی ساخته شده اند قابل اعتمادتر از سایر سوله ها هستند البته به شرطی که سازه اساسا استاندارد ساخته شده باشد .

so9612230909

توسط |2018-05-12T15:11:34+00:00آوریل 13th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه