سوله سبک قوسی

سوله سبک قوسی

: امروزه در صنعت سوله سازی و سازه های فلزی معمولا سوله هایی پر طرفدار هستند که دارای وزن کمتری بوده و معایب و کم و کسری های سوله های دیگر را نداشته باشد و یا تا حدودی ان ها را کاهش دهد. سوله های خرپایی در بین سوله های دیگر از مزایای بهتری برخوردار می باشند که مهم ترین مزیت سوله های خرپایی وزن کم این سوله ها می باشد.

در مراحل ساخت سوله ی خرپایی از پروفیل های کم وزن لوله ای و یا قوطی استفاده می شود. این موضوع مهم ترین دلیل در کم وزن بودن این سوله ها می باشد. روش هایی که در ساخت سوله های خرپایی استفاده می شود جزو مدرن ترین روش ها می باشد. چرا که محاسبات در این سوله ها بسیار دقیق می باشد.

از دلایلی که از سوله های خرپایی استفاده ی بیشتری می شود می توان به قابلیت افزایش دهانه در سوله های خرپایی اشاره نمود. در ساخت های گسترده و بزرگ از این نوع سوله استفاده می شود. در ساخت سوله سبک قوسی خرپایی به دلیل به کار بردن مصالح سبک و مقاوم مقاومت این نوع سوله ها بسیار بالا می باشد. سوله سبک قوسی در برابر باد های شدید و زلزله ها مقاومت بالایی را دارا می باشند. علاوه بر این سوله های سبک در طراحی و ساخت زیر نظر مهندسین حرفه ای می باشند و دارای محاسباتی دقیق می باشند به همین دلیل از استاندارد بالایی برخوردار هستند.

مزایای سوله سبک قوسی

همانطور که گفته شد بهترین سوله های سبک سوله های خر پایی می باشند. این سوله ها به دلیل وزن کمی که دارا می باشند پر استفاده تر نیز هستند. علاوه بر این مزیت سایر مزیت های سوله سبک قوسی شامل:

  1. سوله های سبک حمل و نقلی اسان دارند و این مزیت به دلیل ساختار سبک ان ها می باشد.
  2. زیبایی وتنوع در ساخت این نوع سوله ها انها را به یک سازه ی بسیار پر مصرف تبدیل کرده است.
  3. در سوله های سبک خرپایی امکان جا به جایی وجود خواهد داشت و طراحی به صورت دلخواه صورت می گیرد.
  4. قیمت سوله های سبک بسیار کم تر از دیگر سوله هاست.

 

So9611220507

توسط |2018-05-12T14:58:44+00:00آوریل 21st, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه