سوله سبک و ارزان

این مقاله بروز نمیباشد و خواندن آن توصیه نمی شود، پیشنهاد ما این است که برای مطالعه بروزتر این مقاله با همین عنوان، بر روی کلمه سوله سبک و ارزان کلیک فرمایید.

 

: استفاده از سوله ها در سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه صنعتگرانی که به دنبال پیشرفت سریع در ایجاد فضایی برای کاربری هایشان هستند و می خواهند که هزینه ای کمتر در این رابطه متقبل شوند، قرار گرفته است.

سوله هایی که برای استفاده در کاربری های متنوع ساخته می شوند در نوع خرپایی آن ها دارای انواع معمولی و سبک می باشند که با پیشرفت تکنولوژی، ساخت سوله سبک در سال های اخیر مورد تقاضا و استقبال بیشتری از جانب افراد استفاده کننده و بهره بردار از سوله ها قرار گرفته است.

ساخت سوله سبک و ارزان به این دلیل در از میزان فولاد به کار رفته در آن ها کاهش داده شده است ، دارای هزینه ی ساخت مقرون به صرفه تری به نسبت سوله های معمولی می باشد که از طرفی هم بنا به همین علت سبک وزنی بی نیاز از انجام عملیات تسطیح خاک، بتن ریزی و آرماتور بندی و عملیات مشابه بر روی زمین محل احداث شده اند که همین امر نیز در کاهش هزینه های تمام شده برای کاربران آن ها نقش مهمی را ایفا کرده است.

سوله سبک و ارزان

ساخت سوله خرپایی سبک و سوله ارزان به دلیل ایجاد امکان جابه جایی از محلی به محل دیگر در عین داشتن مراحل نصب و راه اندازی راحت، برای مهندسین و حتی افراد استفاده کننده از آن ها، شرایط مطلوبی را ایجاد کرده است.

افزون بر این توضیحات لازم به ذکر می باشد که گفته شود عدم وجود فوندانسیون نیز یکی از راه های کاهش وزن و هزینه ی ساخت سوله سبک می باشد که همراه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی در ذهن مهندسین سازه شکل گرفته است و روز به روز در حال افزایش تقاضا برای سفارش و ساخت در انواع کاربری ها می باشد.

ساخت سوله سبک همانند سوله های معمولی دارای فرآیند طراحی اجزا، ساخت قطعات و نصب در محل می باشد که بایستی به صورت دقیق و حساب شده به دست متخصصین آموزش دیده برای ساخت سازه ها انجام بپذیرد.