سوله فوق سبک صنعتی

آنچه که درباره ساخت سوله فوق سبک صنعتی اهمیت دارد قیمت آن است , به طور کلی سوله های صنعتی با قیمت نسبتا بالایی ساخته می شوند زیرا در این روزها قیمت مصالح به ویژه فولاد افزایش چشمگیری داشته است. قیمت ساخت سوله به عوامل متعددی بستگی دارد، مهمترین آنها دهانه ی سازه است , در سازه هایی که لازم است دهانه سازه بزرگ باشد طبیعتا فولاد بیشتری مصرف میشود و هزینه های زیادی صرف می شود که البته با روش هایی چون روش سوله فوق سبک صنعتی ( سازه سبک خرپایی ) می توان این هزینه ها را تا حد خیلی زیادی در دهانه های بزرگ کاهش داد.

عامل دیگری که باعث میشود هزینه ها افزایش یابد وزن سازه است وزن بالای سازه ناشی از به کار بردن مقادیر زیاد فولاد و همچنین استفاده از روش های قدیمی همچون روش ساخت سوله تیرورقی است که این خود هزینه ها را به شدت افزایش می دهد . عامل مهم دیگر که در این باره اثرگذار است میزان دانش فنی تیم های مهندسی مجموعه است , افرادی که دانش و مهارت کافی در این باره را داشته باشند می توانند هزینه های جاری را مدیریت و قیمت نهایی را کاهش دهند .

پیشنهاد مهم شرکت ما این است که اگر قصد ساخت سوله صنعتی فوق سبک را دارید حتما و حتما، از مقاله گام اول ساخت سوله دیدن کنید تا بتوانید از مطالبی که در آن به اشتراک گذاشته ایم بیاموزید که چطور ارزانترین سوله را با استقامت بالا بسازید.

سوله فوق سبک صنعتی

شرکت سوله سازی ما با به کارگیری به روزترین و جدیدتری تجهیزات سوله سازی سازه هایی بی نظیر می سازد و به مشتریان خود تحویل می دهد این سازه ها علاوه بر مقاومت بالایی که دارند قیمت به صرفه و نسبتا پایینی هم دارند که موجب رضایت خاطر مشتریان گردیده است .

خریداران با خرید سوله در شهرک صنعتی سعی در ساخت و احداث واحدهای خود دارند , سازندگان نیز با فروش سوله در شهرک صنعتی به این واحدهای تولیدی می توانند کمک شایانی در این باره داشته باشند . ساخت اصولی سازه , ارائه سازه با قیمت مناسب و ساخت سوله در مدت زمان کوتاه از جمله کمک هایی است که سوله ساز می تواند به خریداران نماید.

مراحل ساخت سوله فوق سبک صنعتی :

  1. مرحله اول مشخص نمودن محل نصب و احداث سوله است.
  2. مرحله دوم مشخص نمودن بهترین و مناسب ترین ابعاد برای سوله است که به شدت در قیمت آن موثر است.
  3. مرحله دوم انتخاب روش ساخت سوله که باید اطلاعات، معایب و مزایا، و ارزانترین روش انواع سوله را بدانید.
  4. مرحله سوم طراحی سوله و تهیه نقشه سازه است و اخذ دفترچه محاسبات سوله  و نوشتن قرارداد صحیح است.
  5. مرحله چهارم آماده سازی زمین برای نصب سازه است.
  6. مرحله ی پنجم ساخت سازه بر اساس نقشه ی موجود است.
  7. این مرحله نوبت به نصب و فونداسیون بندی سازه است.
  8. سوله آماده ی بهره برداری است.