سوله فوق سبک صنعتی

سوله فوق سبک صنعتی

آنچه که درباره ساخت سوله فوق سبک صنعتی اهمیت دارد قیمت آن است , این نوع سوله ها و به طور کلی سوله های صنعتی با قیمت نسبتا بالایی ساخته می شوند . قیمت ساخت سوله به عوامل متعددی بستگی دارد یکی از آن ها دهانه ی سازه است , در سازه هایی که لازم است دهانه سازه بزرگ باشد هزینه های زیادی صرف می شود که البته با روش هایی چون روش خرپایی می توان این هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داد . عامل دیگر وزن سازه است وزن بالای سازه ناشی از به کار بردن مقادیر زیاد فولاد است که این خود هزینه ها را به شدت افزایش می دهد . عامل مهم دیگر که در این باره اثرگذار است میزان دانش فنی تیم های مهندسی مجموعه است , افرادی که دانش و مهارت کافی در این باره را داشته باشند می توانند هزینه های جاری را مدیریت و قیمت نهایی را کاهش دهند .

سوله فوق سبک صنعتی

شرکت سوله سازی ما با به کارگیری به روزترین و جدیدتری تجهیزات سوله سازی سازه هایی بی نظیر می سازد و به مشتریان خود تحویل می دهد این سازه ها علاوه بر مقاومت بالایی که دارند قیمت به صرفه و نسبتا پایینی هم دارند که موجب رضایت خاطر مشتریان گردیده است .

خریداران با خرید سوله در شهرک صنعتی سعی در ساخت و احداث واحدهای خود دارند , سازندگان نیز با فروش سوله در شهرک صنعتی به این واحدهای تولیدی می توانند کمک شایانی در این باره داشته باشند . ساخت اصولی سازه , ارائه سازه با قیمت مناسب و ساخت سوله در مدت زمان کوتاه از جمله کمک هایی است که سوله ساز می تواند به خریداران نماید .

مراحل ساخت سوله فوق سبک صنعتی :

  1. مرحله اول مشخص نمودن محل نصب و احداث سوله است
  2. مرحله دوم تهیه جواز از واحدهای مربوطه است به جهت اخذ انشعاباتی مانند آب و گاز و .. است
  3. مرحله سوم طراحی سوله و تهیه نقشه سازه است
  4. مرحله ی چهارم ساخت سازه بر اساس نقشه ی موجود است
  5. مرحله پنجم آماده سازی زمین محل نصب سازه است
  6. این مرحله نوبت به نصب و فونداسیون بندی سازه است
  7. سوله آماده ی بهره برداری است

so9612230912

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۲ ۱۵:۱۲:۰۸ +۰۰:۰۰ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید