شرکت سوله سازی

 اولین پارامتری که شرکت سوله سازی ما در ساخت سازه های خود در نظر دارد کیفیت است بدین منظور هم افرادی در این مجموعه به کار گرفته شده که آگاهی کامل به علم روز سوله سازی دارند و تماما مشرف به جوانب کار هستند .

در شرکت سوله سازی نوین سوله این افراد آموزش دیده و متخصص با طراحی اصولی سازه می توانند سازه ای قدرتمند و کاربردی تولید کنند و با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان قرار بدهند , برای آگاهی از لیست قیمت ها می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید .

 

عوامل تاثیرگذار در کیفیت سازه ها علاوه بر سطح دانش مهندسین تیم موارد زیر هم می تواند باشد : متریال مصرفی , زمین محل نصب , روش ساخت و مواردی دیگر

شرکت سوله سازی :

اولین مرحله در ساخت این نوع سازه ها در شرکت سوله سازی نوین سوله ،طراحی آن هاست , طراحی با توجه به کاربری سوله صورت می پذیرد طراحان با به کارگیری دانش و تجربه ی خود و هم چنین نرم افزار های مخصوص طراحی سوله کار خود را آغاز می کنند .

اسکلت فلزی سازه باید به گونه ای طراحی شود که تاب مقاومت در برابر اعمال هر نیرویی را داشته باشد نیروهایی چون وزن خود سازه ,جرثقیل ها و ماشین آلات نصب شده در سازه و ..

طرح و نقشه ی آماده شده مورد بررسی قرار می گیرد , جزئیات نقشه به دقت بازرسی شده تا ایراد محاسباتی نداشته باشد چرا که کوچکترین مشکلی در این مورد سبب خسارات مالی هنگفتی خواهد شد . ( خرید سوله )

پس از طراحی نوبت به ساخت سوله در شرکت سوله سازی است , سازه ها در داخل کارخانه و توسط ماشین ها و ابزارآلات مخصوص این صنعت ساخته می شوند , تیم اجرایی شرکت ما با بهره گیری از به روزترین تجهیزات اقدام به ساخت سوله های قدرتمندی می کند که قابل استفاده در هر مکان و موقعیتی هستند .

زمینی که قرار است سازه در آن نصب و احداث گردد باید آماده شود , آماده سازی شامل : خاک برداری , مسطح سازی و .. است . سوله ی ساخته شده پس از برشکاری و رنگ آمیزی آماده ی بارگیری به محل مورد نظر می شود , پس از انتقال سازه عملیات نصب و فونداسیون سازی آغاز می شود تکنسین های مربوطه دراین مرحله قطعات سازه را به هم بسط داده و فونداسیون سازی را انجام می دهند . ( فروش سوله دست دوم )