فروش سوله خرپایی

سوله سبک خرپایی ( برای اطلاعات بروز تر در باره این نوع سوله ها بر روی لینک قبل از پرانتز  کلیک کنید) یکی از انواع سوله هاست , از ویژگی های این نوع سوله ها می توان به ارزان قیمت بودن آن ها , سرعت بالای ساختشان , وزن کمشان و .. اشاره نمود .

یکی از شهرهایی که اقدام به ساخت و فروش این نوع سوله ها می کند شیراز است فروش سوله در شیراز به منظور استفاده ی از آن ها در شهرک های صنعتی , سالن های ورزشی , پارکینگ ها , تعمیرگاه ها و .. صورت می پذیرد.

فروش سوله خرپایی به دلایل متعددی فراگیر شده یکی از این دلایل مقاومت بی نظیر این سازه هاست که با ساخت اصولی آن ها حاصل می شود به همین دلیل هم از این نوع سازه ها عمدتا در موارد صنعتی چون انبار ها و سردخانه ها و کارخانه های سنگین استفاده می شود.

هزینه ی ساخت سوله سبک :

به دلیل این که سوله ها به روش ها و کاربری ها مختلفی ساخته می شوند قیمت هایشان هم با یکدیگر متفاوت است , هزینه ی ساخت سوله سبک ارزان تر است چرا که مصالح  چون ورق های فولاد که در سازه های سنگین به کار رفته در این سوله ها کاهش یافته است.

فروش سوله خرپایی

در این بین بسیاری از خریداران با خرید سوله دست دو سعی دارند تا هزینه های خود را پایین بیاورند که این می تواند تصمیم درستی باشد اما باید در خرید سوله های دست دو به نکاتی توجه شود : تاریخ ساخت سوله , وزن سوله , کیفیت سوله و..

تاریخ ساخت سوله :

اینکه سوله ی ساخته شده مربوط به چه تاریخ و سالی است , سوله های خیلی قدیمی عمدتا دچار پوسیدگی های ناشی از رطوبت و .. شده اند . هرچه عمر سازه بیش تر باشد هزینه ی نگهداری و تعمیر قطعات فرسوده ی آن بیش تر می شود.

وزن سوله :

متقاضیان سوله های کارکرده با این هدف اقدام به خرید می کنند که هزینه هایشان کاهش یابد سوله هایی با وزن سنگین نه تنها این هدف را عملی نمی کنند بلکه سبب افزایش قیمت تمام شده ی سازه نیز می گردند.

کیفیت سوله :

متریالی که در ساخت سوله به کار رفته از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که میزان کیفیت سوله را تعیین می کند , بهتر است سازه ای خریداری شود که از مصالح مرغوب و درجه یک ساخته شده است.