فروش سوله در شهرک صنعتی

از سوله ها در سالن های کارگاهی و تولیدی ها , سالن های ورزشی , سالن های صنعتی و .. استفاده می شود که در هریک ساختار سازه با دیگری متفاوت است , در ساخت سوله های صنعتی از متریال و مصالحی استفاده می شود که مقاومت زیادی دارد چرا که استحکام و ثبات در این سازه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

مراحل ساخت سوله صنعتی شامل : طراحی سازه , ساخت سازه , نصب واحداث سازه

طراحی سازه :

مهندسان بر اساس دانش فنی خود اقدام به طراحی سازه می نمایند , طراحی بنا به نوع کاربری سوله بستگی دارد و سازه ها با کاربری های متفاوت ساختار و طراحی متفاوتی هم خواهند داشت .

ساخت سازه :

برای ساخت ابتدا نقشه ی فنی سازه مورد نیاز است , تیم های مهندسی مجموعه با هماهنگی یکدیگر و بر اساس نقشه فنی موجود شروع به ساخت سازه می کنند در این مرحله دقت به جزئیات از اهمیت بالایی برخوردار است .

احداث سازه :

پس از ساخت سازه نوبت به مرحله آخر است سازه به محل تعیین شده منتقل و در آن جا توسط تکنسین های مربوطه نصب خواهد شد.

شهرک های صنعتی در هر شهر متناسب با نیاز شهر و در حومه آن احداث می گردند , فروش سوله در شهرک صنعتی برای استقرار مراکز صنعتی صورت می پذیرد در این موارد می توان از سوله های دست دوم نیز استفاده نمود .

شرکت سوله سازی در اهواز سوله دست دوم نیز ارائه می کند , سوله دست دوم در اهواز را می توان از مرکز فروش سوله دست دو تهیه نمود و در شهرک و یا محل مورد نظر کارفرما نصب نمود.

استفاده از سوله های دست دوم در شهرک های صنعتی به یکسری شرایط بستگی دارد و در همه موارد نمی توان از این سوله ها استفاده نمود مهم ترین نکته در سوله های دست دوم تاریخ ساخت آن است که نباید خیلی قدیمی باشد زیرا هراندازه که سازه عمر بیش تری داشته باشد امکان پوسیدگی قطعات در آن افزایش خواهد یافت , یکی دیگر از شرایط خرید سوله های دست دوم این است که فروشنده با فروش سوله دست دو باید سلامت سازه ی خود را نیز ضمانت کند که خریدار متحمل هزینه های سرسام آور تعمیر سازه نشود .