فروش سوله در شیراز

تنها تعداد محدودی از شرکت های سوله سازی در شیراز با ساخت انواع سازه های فلزی مستحکم و پایدار توانسته اند مشتریان خود را راضی نگه دارند . فروش سوله در شیراز عمدتا به صورت سازه های تیر ورقی امکان پذیر است، زیرا تمامی شرکتها در این استان، هنوز هم به صورت سنتی و تیر ورقی سوله خود را می فروشند، این در صورتی هست که این سازه های تیر ورقی و سنتی دیگر اقتصادی نیستند و با وجود قیمت های بالای ورق سیاه به هیچ عنوان از لحاظ هزینه به صرفه نیستند. حال با توجه به اینکه شرکتی در شیراز وجود ندارد که سوله های سبک خرپایی بسازد، اما شرکت نوین سوله میتواند سفارشان سوله سبک خرپایی در شیراز را هم بپذیرد و این قطعا هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ فنی برای کارفرمایان به صرفه تر از ساخت سوله تیر ورقی در شیراز بی مباشد.

شرکت ما با دارا بودن تیم مهندسی قوی و نیروی انسانی کارآمد و هم چنین ماشین آلات مجهز و جدید یکی از بهترین ها در این صنعت به شمار می آید که در حال حاضر فروش سوله در شیراز هم یکی از بخش های شرکت ما میباشد. از این رو با توجه به کیفیت بالای سازه های ساخت شرکت نوین سوله ، چندین مورد ساخت سوله در شیراز هم در کارنامه ی نوین سوله ثبت شده است.

 • ساخت انواع سوله های فلزی
 • طراحی و نصب انواع جرثقیل ها
 • مشاوره به خریداران سوله جهت انتخاب صحیح و به جا
 • خرید و فروش هر نوع سوله
 • اجرای فونداسیون
 • ضمانت سوله

از جمله خدماتی است که شرکت ما برای خریداران و مشتریان در نظر گرفته است . ما با راهنمایی اصولی و دقیق به شما امکان انتخاب صحیح و متناسب با نیازتان را ارائه خواهیم داد .

هدف مجموعه ما افزایش کیفیت و استحکام سازه هاست به طوری که هزینه ی زیادی به خریدار تحمیل نشود و این مهم با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا پدید آمده است .

تمامی سازه های ساخت شده توسط شرکت ما به روش HSS میباشد ( سبک خرپایی ) و با توجه به شرایط آب و هوایی استان شیراز ، بهترین نوع سوله در شیراز ، سوله های خرپایی میباشد.

 

ساخت سوله در شیراز

ساخت سوله در شیراز به شیوه خرپایی به شدت رونق گرفته است و روز بروز بر شمار اجرای این سوله ها در سراسر ایران افزوده میشود. این سازه ها با توجه به وزن سبک دارای مقاومت بالایی نیز هستند. همچنین سوله های سبک خرپایی HSS با  توجه به آخرین آیین نامه های مقررات ملی ساختمان ساخته و تولید میشوند، و با توجه به سختگیری های نظام مهندسی شیراز ، این نوع سازه ها در این شهر تاییدیه نظام را هم میگیرند.

دلیلی سبکی این سازه های خرپایی در شیراز این است که، این سازه ها به نوین ترین روشهای مهندسی حال حاضر دنیا ساخته میشود و با بهره گیری از نرم افزارهای جدید این صنعت، کلیه وزن این سازه ها در تمامی اسکلت فلزی به صورت یکسان تقسیم میشود و با توجه به متریال عالی، وزن این سازه ها پایینتر از سازه های سنتی تمام میشود. ناگفته نماند که این سازه ها از لحاظ استقامت و پایداری بسیار محکمتر از سوله های تیر ورقی هستند. شما میتوانید یک ویدئو در مقایسه سازه های تیرورقی و خرپا در مقاله انواع سوله مشاهده فرمایید.

سوله سازی در استان فارس

بعد از حمل و انتقال سازه به محیط مورد نظر کارفرما عملیات نصب آغاز می شود . سوله ها را می توان در هر مکان و موقعیت جغرافیایی نصب نمود به طوری که به کیفیت و مقاومت سازه هیچ خدشه ای وارد نشود , این سازه ها را می توان حتی در زمین های ناهموار و شیب دار نیز نصب نمود . همچنین این نکته را هم باید گفت که با توجه به شرایط آب و هوایی، ساخت سوله سبک در شیراز بسایر نسبت به سوله تیر ورقی ارزانتر تما میشود. جالب است بدانید که بیشترین کاربری ای که در ساخت سوله در استان فارس و به ویزه شهر شیراز از شرکت ما استعلام قیمت گرفته اند ، ساخت سوله سردخانه می باشد.

ساخت سوله در شیراز را می توان در مواردی چون :

 1. سالن های مرغداری
 2. سوله های کشاورزی ( از قبیل : انبارها , سیلو ها و.. )
 3. سالن های همایشات و کنفرانس ها
 4. سالن اجتماعات
 5. ساخت سوله انواع کارخانه ها در شیراز
 6. سالن های ورزشی ( از قبیل استخر ها و .. )
 7. اماکن تفریحی ( مانند شهربازی ها )
 8. اماکن مذهبی ( مانند مسجد ها و حسینیه ها و .. )
 9. اماکن تجاری ( چون مراکز خرید , بیمارستان ها و .. )
 10. نمایشکاه ها ( از قبیل نمایشگاه های ماشین , کتاب و .. )
 11. و بسیاری موارد دیگر به کار برد.

ساخت سوله در شیراز به جهت استفاده در تمامی موارد بالا صورت می گیرد و می توان از این سازه ها در هر مورد و کاربری  دیگر نیز استفاده نمود .