فروش سوله دست دوم در شیراز

اگر بدنبال خرید و یا فروش سوله دست دوم در شیراز هستید خواندن این مقاله به شدت به شما توصیه میشود و مطمئن هستیم که این مقاله می تواند در برای کاهش قیمت ها و خرید یک سوله استاندارد به شما بینهایت کمک کند پس با ما همرا شوید.

سوله دست دوم در شیراز – یکی از سازه های مهم و تاثیرگذار در صنعت کسب و کار سوله های دست دوم هستند , این نوع سوله ها به دلیل خصوصیات  منفی که دارند می توانند مشکلات زیادی در این زمینه برای کارفرمایان و خریداران به وجود آورند .

فروش سوله دست دوم در شیراز یکی از موضوعاتی هست که بشدت ذهن ما را به خودش معطوف کرد و بر آن شدیم که تحقیقاتی در مورد سوله دست دوم انجام بدیم. سوله هایی که در بازار با عنوان سوله های دست دوم و کارکرده وجود دارد عمدتا سوله های کارکرده نیستند و سوله هایی هستند که با آهنهای ضایعات ساخته میشوند.

ما توانستیم پس از تحقیق کافی در زمینه سوله دست دوم به مدارک و مستندات بسیار تکان دهنده برسیم که آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. (بر روی کلمه سوله دست دوم در زیر این جمله کلیک کنید )

حتما بخوانید : سوله دست دوم

همچنین ما سوله دست دوم را از نظر قیمت تمام شده نیز نسبت به ساخت سوله سبک مورد بررسی قرار دادیم و متوجه شدیم که با توجه به ضعف بالای سوله های دست دوم تفاوت قیمتی چندانی هم ندارند حتی در بعضی موارد قیمت بسیار بالاتری هم دارند، به عنوان مثال:

سوله های دست دوم اگر بصورت واقعی هم باشند مثلا برای دهانه ۴۰ متر وزنی بالاتر از ۵۵ کیلوگرم در متر مربع دارند، این در صورتی هست که یک سوله سبک خرپایی برای دهانه ۴۰ متر فقط ۳۰ کیلوگرم فولاد مصرف میکند تا بتواند تمام آیین نامه های نظام مهندسی را پاس کند. حالا نکته در اینجاست که اگر سوله دست دوم در هر کیلوگرم ۲۰۰۰ تومان هم ارزانتر باشد باز قیمت تمام شده آن از یک سوله سبک بیشتر است.

این در حالیست که تمام مصالح در سوله جدید ، نو و درجه یک هستند و در نتیجه ، طول عمر بیشتری هم خواهند داشت، همچنین یک سوله نو را میتوانید با قیمت پایینتر و با دفترچه محاسبات صحیح و تاییدیه نظام مهندسی تهیه فرمایید.

فروش سوله دست دوم

 ما قصد داریم در این مقاله با افزایش سطح اطلاعات و آگاهی خریداران نسبت به این موضوع آنان را در خرید سازه ای متناسب با نیاز و بودجه شان راهنمایی کنیم  .

پارامترهای زیادی در قیمت سوله نو دخیل است که به شرح برخی از آن ها می پردازیم :

اول از همه باید بدانید که قیمت نهایی این نوع سازه ها بر اساس نرخ روز محاسبه می شود , مساله بعدی در قیمت گذاری سوله وزن آن است هرچه اسکلت فلزی سازه سنگین تر باشد قیمت سازه نیز افزایش می یابد . سازه های سبک قیمت های پایین تری نسبت به سازه های سنگین تر تیر ورقی دارند از این رو خرید این نوع سوله ها پیشنهاد می گردد .

نکته ی بعدی نحوه ساخت سازه هاست , سازه هایی که با روشی چون تیرورقی ساخته می شوند گران تر تمام می شوند و دلیل این امر استفاده زیاد از حد ورق های فولاد است اما در روشی مانند سوله خرپایی با حداقل مصالح ساخته می شود این نوع سازه ها کیفیت بالاتری هم نسبت به سایر سوله ها دارند بنابراین قیمت تمام شده شان پایین تر است و همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد قیمت این سوله ها حتی از قیمت سوله های دست دوم در شیراز هم پایینتر تمام میشود.

بیشتر بدانید و حتما بخوانید : سوله خرپایی

 

ابعاد دهانه سازه هم در این مورد بی تاثیر نیست در برخی موارد که اندک هم نیستند لازم است سازه ها دارای دهانه های بزرگ و بدون ستون میانی باشند در صورتی که روش مناسب در ساخت این گونه سوله ها به کار گرفته شود سازه قیمت پایین تری خواهد داشت .

اگر قصد ساخت سوله ای در شیراز را دارید، ما مقاله هایی را در سایت گذاشته ایم، که شما میتوانید به راحتی گام به گام جلو بروید و جواب سوالاتی چون:

  • بهترین ابعاد سوله چیست؟
  • بهترین روش ساخت چیست؟
  • جرثقیل ها کدامند؟
  • ارزان ترین سوله کدام است؟
  • قوی ترین و با استحکام ترین سوله با چه روشی ساخته میشود؟
  • دفترچه محاسبات چیست؟
  • چطور قرارداد ببندیم که آسیب نبینیم؟
  • و….

را پیدا کنید.

توصیه ما به شما این است که حتما از اولین گام شروع کنید تا یتوانید به بهترین نتیجه ها برسید.

گام اول و دوم : ساخت سوله

گام سوم : معرفی انواع سوله

گام چهارم و پنجم: دفترچه محاسبات و نحوه صحیح نوشتن قرارداد