فروش سوله نو

نوین سوله با ساخت و فروش سوله نو در این عرصه فعالیت حرفه ای و مستمر دارد . مجموعه هایی که دانش فنی بالایی در این زمینه دارند بهتر می توانند سازه هایی با استحکام تولید کنند , این نوع مجموعه ها از تیم ها و گروه های متخصص و کارآزموده در ساخت سازه های خود استفاده می کنند که همین نقش مهمی را در موفقیت مجموعه ایفا می کند .

سوله سبک و ارزان را مجموعه ها با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات سوله سازی امروزی تولید می کنند در این موارد از تکنیک های سبک سازی سوله استفاده می شود و وزن سازه تا حد زیادی کاهش می یابد با پایین آمدن وزن , قیمت و هزینه ساخت سوله نیز کاهش می یابد .

فروش سوله نو

سوله ساز هنگام ساخت سوله باید تمام مراحل و جزئیات کار را در نظر داشته باشد و شما عزیزان باید این نکات را برای خرید سوله بدانید :

اولین مرحله در ساخت سوله تعیین کاربری آن است که از سوی کارفرما اطلاعاتی در این باره در اختیار سازنده قرار گرفته می شود پس از مشخص شدن نوع کاربری سازه نوبت به انتخاب زمین نصب و احداث سازه است که بدین منظور کارفرما زمینی را با متراژ دلخواه خود به سازنده معرفی می کند .

سازندگان با بررسی تمام جوانب شروع به ساخت سازه می نمایند , منظور از ساخت سازه : طراحی , تولید و نصب آن است .

تیم های طراحی و مهندسین زبده سازه ای متناسب با کاربری سوله طراحی می کنند , با اطلاعاتی که کارفرما در اختیار آن ها قرار می دهد سازه ای دقیق که متناسب با نیاز کارفرماست طراحی می شود .

پس از طراحی سازه کیفیت آن توسط بازرسین مجموعه بررسی می گردد که مبادا کوچک ترین ضعفی در نقشه های تهیه شده وجود داشته باشد .

مهندسین و تکنسین های مربوطه بر اساس نقشه های موجود اقدام به ساخت سازه در محیط کارخانه می کنند هرچه تجهیزات به کار رفته در ساخت سوله مدرن تر و امروزی تر باشد سازه ی ساخته شده با کیفیت تر و مرغوب تر خواهد بود .

پس از اتمام عملیات ساخت سازه رنگ شده و آماده ی نصب می گردد سوله را به محلی که در ابتدا کارفرما تعیین کرده منتقل می کنند و پس از سرهم بندی قطعات و ساخت فونداسیون های لازم سازه آماده ی بهره برداری می گردد .

نکته ای که باید در این میان خیلی روی آن حساس باشید این است که سازنده سوله میبایست طبق نقشه هایی که برای سازه شما طراحی کرده است، نقشه فنداسیون را هم طراحی و به شما تحویل دهد. نکته مهم این است که هیچ وقت خودتان این نقشه را تهیه نکنید و فقط از سوله ساز مربوطه یخواهید.