قیمت سوله

: کم بودن هزینه ساخت سوله ها یکی از مهم ترین عواملی است که صنعتگران مختلف رو به سوی ساخت آن ها آورده اند . افرادی که اقدام به ساخت سوله ها می کنند میدانند که عواملی می تواند هزینه ی ساخت سوله را کم یا زیاد کنند .

از مهم ترین این عوامل میزان تراکم خاک می باشد. به این معنا که سوله باید در زمینی بنا شود که دارای تراکم خاک استاندارد باشد. حال برخی مواقع ناگزیر به احداث سوله در مکان هایی با خاک سست هستیم بنابراین مهندسین سازه با استفاده از ماشین آلات مربوطه در اولین قدم ، اقدام به خاکبرداری و تخلیه تمام خاک کرده و بعد از آن لایه لایه خاک ریزی می کنند تا حدی که تراکم و سفتی خاک منطقه به حد مجاز برسد. تمام این عوامل مانند کاربرد ماشین الات، خاک برداری ها، خاکریزی ها و … باعث ازیاد هزینه ساخت سوله خواهد شد.

برای مشاهده قیمت هر متر مربع ساخت سوله لطفا روی کلمه قیمت سوله کلیک فرمایید و همچنین برای استعلام هزینه بر روی هزینه ساخت سوله کلیک فرمایید.

قیمت ساخت سوله

بیشترین تاثیر در قیمت سوله انتخاب ابعاد مناسب برای دهانه دهانه سوله میباشد که شما اگر به درستی ابهاد دهانه سوله را مشخص کنید میتوانید قیمت های تمام شده را تا ۵۰٪ کاهش دهید.

برای انتخاب دهانه درست که باعث کاهش ۵۰٪ میشود لطفا بر روی ساخت سوله کلیک کنید.

مورد بعدی موثر در هزینه ساخت سوله زمین محل اجرای سوله می باشد به این معنا که جهت خاک(شمال-جنوبی-شرقی-غربی بودن ) و میزان شیب کم یا زیاد آن، طول و عرض سوله وخاک و … می باشند که افراد باید به آن توجه کافی داشته باشند.

مورد بعدی در مورد وزن سازه سوله می باشد به عبارت دیگر حجم و وزن خاصی برای ساخت سقف و اسکلت سوله ها باید کاربری های متفاوت در نظر گرفته شده که میزان هزینه ساخت سوله با توجه به آن ها برآورد می شود، حال افراد اقدام به ساخت سوله در مناطق سردسیری می کنند که میزان بارش و بار برف در آن جا زیاد می باشد، پس آن ها ناگزیر به تغییر وزن و سازه ی سقف برای تحمل این بار می شوند که طبیعتا میزان فوندانسیون و مواد به کار برده تغییر کرده و این خود باعث ازیاد هزینه  ساخت سوله نسبت به انواع و ابعاد استاندارد و معمولی می شود.

شرکت نوین سوله افتخار دارد که ساخت سوله در چابهار ، ساخت سوله در عراق ، ساخت سوله در ساوه ، ساخت سوله در بندر عباس و تمام شهر های ایران و پروژه های برون مرزی را انجام دهد.

مرکز فروش سوله دست دووم