خرید انواع سوله

خرید انواع سوله : خریدار در خرید انواع سوله بایستی نکاتی را در نظر داشته باشد و بر اساس آن ها اقدام به خرید سوله نماید در ابتدا لازم است که مشتری نوع نیاز خود را به طور دقیق تعیین کند و سپس بر اساس آن دست به خرید بزند .

مشتریان و خریداران می توانند سوله ها را به صورت دست دوم و یا نو تهیه کنند که این به نوع کاربری سوله و هم چنین نوع انتظار مشتری بستگی دارد , توصیه می کنیم قبل از خرید سوله ابتدا اطلاعاتی در این باره جمع آوری کنید و سپس بر اساس آن ها اقدام به خرید نمایید چرا که عدم توجه به نکات ایمنی می تواند خسارات و ضررهایی را به دنبال داشته باشد .

در خرید انواع سوله به صورت نو و یا دست دوم موارد زیر را در نظر داشته باشید :

خرید انواع سوله دست دوم

در خرید انواع سوله دست دوم باید بیش از سوله های نو دقت به خرج داد و اطلاعات کافی را هم در مورد این نوع سازه ها داشت , این امکان وجود دارد که سوله های دست دوم مدت زیادی در انبار نگهداری شده باشد و دارای معایبی هر چند جزئی باشند .

سوله های دست دوم قبل از اینکه به خریدار تحویل داده شوند تعمیر شده و تمام ایرادات آن رفع می شود و پس از رنگ آمیزی و تمیزکاری آماده ی تحویل به مشتری می شوند .

در خرید انواع سوله دست دوم باید به فاکتورهای متعددی توجه کرد .

نکات خرید انواع سوله دست دوم

به هنگام خرید انواع سوله در ابتدا به تاریخ و سال ساخت آن توجه کنید زیرا سوله های فرسوده و قدیمی کارایی کافی را نداشته و  در کاربری های سنگین به هیچ عنوان توصیه نمی شوند , تاریخ ساخت سوله هر اندازه جدید تر باشد سوله باکیفیت تر خواهد بود و دوام بیش تری هم خواهد داشت اگرچه سوله های دست دوم در حد نو قیمت نسبتا بالاتری دارند اما در عوض از کیفیت و مرغوبیتی مثال زدنی برخوردار هستند .

فاکتور بعدی در خرید سوله دست دوم توجه به وزن آن هاست , وزن سوله های دست دوم تاثیر زیادی در قیمت آن ها دارد از این رو سوله های دست دوم سنگین وزن قیمت بالایی داشته و قیمتی برابر با سوله های نو دارند اما کیفیتشان پایین تر است و اصلا صرفه اقتصادی نخواهند داشت . سوله هایی با وزن بالا هم مناسب برای هر کاربری نیستند سوله های مدرن سبک بهترین انتخاب در هر کاربری هستند .

خرید انواع سوله دست دوم به میزان بودجه خریدار بستگی دارد , اگر بودجه کافی در این مورد را دارید می توانید سوله نو تهیه کنید که از کیفیت بالاتری برخوردار است اما اگر با محدودیت هایی در این باره مواجه هستید تنها سوله های دست دوم باکیفیت و در حد نو را تهیه کنید این نوع سوله ها با دارا بودن دفترچه محاسبات اصل دوام زیادی داشته و تا مدت های طولانی هم می توان از آن ها استفاده کرد .

خرید سوله نو و دست دوم را می توان در کاربری ها و موارد متعددی صورت می گیرد , سوله های کشاورزی , سوله های صنعتی , سوله های دامداری , سوله های انبار و ..

بهترین نوع سوله

توسط |2019-04-15T14:49:22+00:00اکتبر 6th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه