خرید سوله در اصفهان

تیم های مهندسی سوله سازی  با بهره گیری از استاندارد ها و ابزار آلات به روز اقدام به ساخت سازه هایی ایمن و قدرتمند می کنند , ابزارآلاتی جدید با ویژگی های منحصر به فردی در تولید این سازه ها کارساز اند، اما بنظر بنده خرید سوله در اصفهان نباید صرفا از سوله سازی های اصفهان باشد زیرا تمام این شرکتها هنوز به شیوه های سنتی اقدام به ساخت سوله میکنند و من میتوانم با قاطعیت این صحبت را پیش بکشم که ساخت سوله های مدرن خرپایی یا همان سوله سبک ، هم از لحاظ قیمت به صرفه تر هست و از لحاظ کاربری و مقاومت سطح بالاتری دارد. حال با توجه به این مهم بیایید و یک امتحان بکنید:

اگر تصمیم به احداث و ساخت سوله در اصفهان با مساحت بالاتر از ۱۰۰۰ متر مربع را دارید ، از شرکت ماهم یک استعلام قیمت سوله سبک خرپایی بگیرید و یا به وارد صفحه قیمتهای ما شوید و از نزدیک با این قیمت ها آشنا شوید، کافیست روی کلمه قیمت سوله در خط زیر کلیک فرمایید.

قیمت سوله در اصفهان 

ساخت سوله در اصفهان

همچنین اگر مایل هستید که ساخت سوله در اصفهان را کلید بزنید ، اما نمیدانید که چه نوع سوله ای با چه روش ساختی برای شما بهتر است باید مقاله معرفی انواع سوله در اصفهان را بخوانید، زیرا مقاله پیش گفته شما با تمام روشهای ساخت سوله ( سوله خرپایی – سوله یو بی ام – سوله تیرورق ) آشنا خواهید شد، حتی میتوانید مختصری هم از سوله های دست دوم مطالعه فرمایید و در صورت لزوم به صفحه اصلی سوله دست دوم مراجعه فرمایید. پس همین الان روی کلمه انواع سوله در اصفهان که لینک آن در خط پایینی گداشته شده است کلیک فرمایید.

انواع سوله در اصفهان 

در اصفهان می توان سوله هایی با استحکام بالا ساخت که در برابر عواملی چون باد , برف و طوفان و .. مقاومت لازم را داشته باشد , اما کی میتوان گفت که یک سوله دارای مقاومت استاندارد میباشد؟

زمانی که یک سوله دارای دفترچه محاسبات اصلی باشد.

نکته ی مهم دیگری که در خرید سوله در اصفهان مدنظر است وزن سازه می باشد , ساخت سازه هایی با وزن سبک در دستور کار است تا هم سرعت ساختشان بالا رود و هم هزینه ها کاهش یابد .

از سوله ها می توان در مواردی زیادی استفاده نمود مثل:

 • کارخانه ها
 • کلخانه ها
 • آشیانه هواپیما
 • سوله های بیمارستانی و یا نظامی
 • مرغداری
 • دامداری
 • گاوداری
 • سالن ورزشی
 • تلار پذیرایی
 • اسکان موقت و اضطراری
 • و هر نوع خرید سوله در اصفهان

هر کدام از این نوع سوله ها نیاز مند روش خاص خود هستند مثلا در برای مکانهای ورزشی یا آشیانه هواپیما نیاز است که این نوع مکان ها دهانه های عریض داشته باشد و هیچ ستون میانی نیز نداشته باشند. ساختار سازه ها در این مکان ها باید مقاوم و مستحکم در برابر هر نوع فشار و نیرویی باشد , سوله های خرپایی را می توانند انتخاب خوبی در این مورد دانست، در صورتی که خرید ساخت و خرید سوله در اصفهان به روش تیر ورقی  در دهانه های بسیار بزرگ جوابگو نیست و در دهانه های نسبتا بزرگ، صرفه اقتصادی ندارد.

خرید سوله در اصفهان برای کاربری کشاورزی

از سوله ها به جهت سیلوها , انبار غلات و محصولات کشاورزی , سردخانه های محصولات , انبار نگهداری تجهیزات و ماشین آلات و سموم کشاورزی می توان استفاده نمود .

ساخت سوله در اصفهان برای کاربری صنعتی

ساخت کارخانه های صنعتی , سردخانه های صنعتی و تولیدی , کارگاه های تولیدی , سوله های صنعتی توسط این سازه های فلزی خرپا امکان پذیر است و ساخت سوله در اصفهان به شیوه خرپا به دست شرکت نوین سوله امکان پذیر است

سوله های نظامی

این سازه ها مناسب به جهت ساخت انبار مهمات در مکان های نظامی , اردوگاه ها و کمپ های نظامی می باشند. خرید سوله در اصفهان فقط به صورت تیرورقی ممکن است اما اگر سایر روشها مد نظر شماست حتما با ما تماس بگیرید.

خرید سوله در اصفهان باید با متد ها و روش های جدید سوله سازی در دنیا صورت گیرد که این امر کمک شایانی به استحکام و امنیت سازه ها می نماید و قیمت تمام شده ی ساخت سازه را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می دهد بدین ترتیب سازه هایی قدرتمند و امروزی ساخته می شود که توانایی رفع تمام انتظارات و نیازهای خریداران را دارند .