سوله سازی در اصفهان

سوله سازی در اصفهان

: ساخت سوله امری بسیار پر اهمیت است. افرادی که اقدام به ساخت سوله می نمایند باید در موارد خاصی دارای اطلاعاتی باشند. برای ساخت سوله ابتدا باید با خود سوله آشنا بود. سوله سازه ای فولادی است که سقفی شیب دار دارد. از سوله ممکن است در سالن های ورزشی و یا مرغداری ها و ساخت های دیگر استفاده شود. سوله سازی در اصفهان طی عملیاتی گسترده صورت می گیرد.

سوله سازی در اصفهان

سوله ها سازه هایی می باشند که از ورقه های فولادی که به یک دیگر متصل و جوش خورده می شوند به وجود می آیند. اجزای سوله به وسیله ی پیچ و مهره به هم متصل می شوند. از خصوصیات و ویژگی بارز ساخت سوله می توان به سبک بودن این نوع سازه نسبت به سازه های دیگر اشاره نمود. قیمت سوله ها بستگی به نوع سوله و میزان فولاد به کار رفته در ساخت سوله دارد. معمولا قیمت سوله با قیمت فولاد در بازار دارای نوسان می باشد. بنابراین قیمت دقیقی نمی توان برای آن گفت اما به طور کلی این قیمت بین ۲۲۰ تا ۲۵۰ هزار تومان  برای هر متر می باشد.

طراحی و ساخت سوله

طراحی سوله های فلزی بسیار پیچیده می باشد. ساخت سوله های مختلف معمولا با استفاده از ورقه های فولاد بوده و با پیچ و مهره متصل می شوند. اما طراحی سوله ها در بعضی از آن ها با استفاده از نرم افزار صورت می گیرد. طراحی سوله می بایست در زیر نظر مهندسین طراح انجام گیرد. چرا که کوچک ترین بی دقتی در ساخت و طراحی سوله می تواند علاوه بر تلف کردن هزینه و وقت گذاشته شده در ایجاد خسارات وارده نیز تاثیر گذار باشد. بنابراین می بایست این امر با دقت و توجه زیاد صورت گیرد.

انواع سوله

سوله ها به سه دسته تقسیم می شوند. این سه دسته شامل سوله های خرپایی، تیرورقی و یو بی ام می باشند. در این بین هر کدام از این نوع سوله ها خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارا هستند. برای اطلاع از سوله سازی در اصفهان به شرکت ما مراجعه فرمایید. تا بتوانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

So9612060503

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۲ ۱۴:۵۸:۰۳ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید