ساخت سوله مرغداری

ساخت سوله مرغداری

: سوله های مرغداری یکی دیگر از موارد کاربرد سوله هاست , ساختار این سازه های فلزی به گونه ای است که می توان از آن ها برای نگهداری طیور و یا محصولات کشاورزی استفاده نمود .

سوله های مرغداری که در لاتین به آن ها chicken shed با دهانه های بزرگتر و به طور کلی ابعاد وسیع تری ساخته می شوند  به همین دلیل هم می توان در آن ها انواع ماشین ها و ابزارآلات را نصب نمود . با نصب انواع تجهیزات لازم به جهت پرورش طیور در سوله ها که شامل تجهیزات گرمایش سرمایش , تهویه مطبوع و .. است می توان محیطی از هر نظر مطلوب برای این مصارف ساخت .

ساخت سوله مرغداری

سازنده سوله باید دانش کافی را در این زمینه باشد چرا که ساخت سوله های مرغداری با سایر سوله ها متفاوت است این نوع سوله ها با ظرفیت های مختلفی تولید می شوند , سقف آن  ها دارای ارتفاع کم و قوس زیادی است و حوضچه هایی نیز در سازه تعبیه شده که از جمله ی تفاوت این نوع سوله ها با سایر سوله محسوب می شود از این رو در هریک ساخت سوله قیمت مختص خود را دارد که می توان با یکسری استاندارد ها و دستورالعمل ها سوله هایی به صرفه از لحاظ اقتصادی ساخت .

همانطور که از پیش گفته شد ساخت سوله ارزان نیازمند رعایت یکسری ضوابط است مثلا ابزارآلات و تجهیزاتی که در ساخت این نوع سازه ها به کار برده می شود , هر اندازه که این ابزارآلات به روز تر و مجهزتر باشند قیمت سوله پایین تر می آید . قیمت سوله سازی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد یکی دیگر از این عوامل افراد و مهندسانی است که در مجموعه به کار گرفته شدند مهندسان باتجربه و متخصص با دانش بالایی که دارند می توانند هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهند که این هم به نفع مجموعه و هم به نفع کارفرماست .

مجموعه ها و گروه های کثیری در زمینه ساخت سوله مرغداری فعالیت می کنند که در این بین شرکت سوله سازی ما با ساخت سازه هایی ارزان قیمت و با کیفیت توانسته افتخارات زیادی در این زمینه کسب و رضایت مشتریان خود را به دست آورد .

 

so9612220902

توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۲ ۱۵:۰۴:۲۱ +۰۰:۰۰ فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۷|

درباره نویسنده:

پیام بگذارید