سوله سازی در کاشان

شرکت نوین سوله افتخار این را دارد که در سوله سازی در کاشان نمونه کارهای بسیار شاخصی دارد که در ایران و خاور میانه واقعا مثال زدنی است و عملا تمامی رقبای خود را با اجرای سوله در کاشان به صورت قطعی کنار زده است، شرکت تارتن سازه با برند تجاری ( نوین سوله ) توانسته است که سوله هایی را با دهانه ۶۰ متر و ارتفاع ۹ متر بدون ستون میانی در کاشان احداث کند.

نکته بسیار جالب این مهم این است که در ساخت یک سوله با دهانه ۶۰ متر ( بدون ستون میانی ) در کاشان، در هر کیلوگرم فقط و فقط ۳۹ کیلوگرم فولاد به کار رفته است و تمامی این سازه ها طبق آخرین آیین نامه های مقررات ملی ساختمان ساخته شده اند و دارای دفترچه محاسبات تایید شده از طرف سازمان نظام مهندسی کل کشور می باشند.

شما عزیزان در کاشان می توانید نمونه هایی از اجرای سوله هایی که تا کنون ساخته ایم را، در آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، شهرک صنعتی فتح المبین ، شهرک صنعتی امیر کبیر ، شهرک صنعتی راوند ، شرکت تمدن فرش ( قالی سرام ) کارخانه فرش قیطران ، کارخانه فرش امیران و….. مشاهده کنید، به جرئت می توان که کلیه سوله های خرپای قوسی شکل ( به قول کاشانی های عزیز، سوله گرد ) در کاشان و مناطق اطراف آن توسط شرکت ما ساخته شده است. 

نمونه شرکت نوین سوله برای سوله سازی در کاشان با دهانه ۶۰ متر ، بدون ستون میانی

نمونه اجرای سوله سازی در کاشان و استان اصفهان با دهانه ۶۰ متر بدون ستون میانی

ساخت سوله در کاشان

ساخت سوله در کاشان رونق بسیار خوبی دارد مخصوصا سوله هایی با دهانه عریض و بدون ستون میانی ، اغلب مشتریان ما در کاشان در صنعت فرش فعالیت دارند، سوله هایی در کاشان کار کرده ایم به روش سازه های سبک خرپایی می باشند البته منظور از سوله های سبک ، سوله هایی با مقاومت کمتر نیست بلکه با توجه به متریال مصرفی و نوع و شیوه ی مهندسی این سازه ها ، استقامت بالاتری نسبت به سازه های سنگین تیر ورقی دارند.

سازنده سوله سبک در کاشان

عملا می توان گفت که سازنده سوله سبک در سوله سازی کاشان وجود ندارد و کلیه سازه های استاندارد ساخته شده در کاشان ساخت شرکت ما می باشد و تمامی آنها بصورت کاملا استاندارد و مقاوم ساخته شده اند ، البته سوله سازانی در کاشان هم بوده اند که بصورت ظاهری از پروژه های ما کپی برداری کرده اند ولی تمامی اینها با وزن های بالاتری ساخته شده اند و یا فاقد استاندارد های لازم هستند.

اجزاء سوله های سبک خرپایی در کاشان به روش erw به یکدیگر جوش داده شده اند و سپس به واسطه ی پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند، لازم به ذکر است که کلیه این سازه ها که توسط شرکت نوین سوله و یا سازه های فضای تارتن سازه ساخته شده اند ، فول پیچ و مهره طراحی شده اند و به راحتی و بسیار سریع قابلیت نصب، مونتاژ و دمونتاژ را دارند.

در این نوع سوله ساری در کاشان ( به روش خرپایی سبک ) می توان از هر نوع جرثقیل سقفی هم با هر تناژی بهره برد و هیچ محدودیتی در اجرای جرثقیل ندارد.

هزینه اجرای سوله در کاشان

هزینه اجرای سوله در کاشان با روش خرپایی بسیار پایین تر از از سایر روش ها می باشد ، شما دوستان می توانید با رجوع به بخش قیمت سوله در سایت نوین سوله از حدود قیمتها مطلع شوید و اگر تصمیم قطعی برای سوله سازی در کاشان را دارید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای اطلاعات از اینکه چه ابعادی برای کار شما مناسب تر است می توانید به بخش گام اول ساخت سوله مراجعه کنید تا بتوانید ابعاد صحیح را برای پروژه های خود تعریف کنید همچنین می توانید برای اطلاعات از انواع روش های ساخت سوله به گام سوم ساخت سوله بروید و مقاله معرفی انواع سوله را مطالعه فرمایید، تمامی این بخشهای پیش گفته را می توانید از بالای صفحه در منوی سایت ، از قسمت مقالات مهم بیابید.

ساخت سوله در اصفهان