کاربری انواع سوله

کاربری انواع سوله : بایستی خریدار برای خرید سوله ابتدا نوع کاربری آن را تعیین کند و سپس بر اساس بودجه ای که دارد اقدام به تهیه سوله نماید , سوله ساز هم در همان ابتدا این اطلاعات را از مشتری دریافت می کند و بر اساس آن ساخت سوله را آغاز می کند .

کاربری سوله مساله مهمی است که در این مقاله به شرح آن خواهیم پرداخت , سوله با اهداف و کاربری های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند از این رو دارای انواع متفاوتی هم هستند پس از شرح مختصری از انواع سوله ها کاربری آن ها را بیان می کنیم .

کاربری انواع سوله

سوله هایی که امروزه تولید می شوند در سه نوع خرپایی , یو بی ام و تیرورقی موجود هستند که هرکدام مناسب برای موقعیتی خاص هستند .

کاربری انواع سوله خرپایی

بیش ترین کاربرد سوله مربوط به همین سوله های خرپایی است که ناشی از ویژگی ها و قابلیت های این نوع سوله است , سوله خرپایی امروزه بهترین نوع سوله شناخته می شود و در هر شغل و حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته می شود .

سوله های ارزان خرپایی دارای یکسری ویژگی های منحصربه فرد هستند که برخی از آن ها در ذیل آورده شده است :

سوله های خرپایی با وجود وزن پایینی که دارند در مقابل هر حادثه ای مقاوم و بادوام هستند , این وزن پایین و کیفیت بالا ناشی از نحوه ساخت و استفاده از متدهای سبک سازی سوله است .

در ساخت سوله های خرپایی از بهترین و باکیفیت ترین متریال استفاده شده است که همین موجب افزایش کارایی سوله و نیز طول عمر آن خواهد شد .

قیمت سوله خرپایی

قیمت سوله های خرپایی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است از این اغلب خریداران این نوع سازه های فلزی را برای احداث واحدهای خود ترجیح می دهند .

در ساخت سوله های خرپایی فولاد حذف شده و مقدار آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است که همین موجب کاهش قیمت نهایی سوله های خرپایی گردیده است .

هر نوع سیستم و تجهیزاتی را می توان در آن نصب کرد , سیستم های سرمایش و گرمایش , تجهیزات روشنایی و تهویه هوا همگی در سوله های خرپایی نصب می شوند .

نصب انواع ماشین آلات هم در این نوع سوله ها امکان پذیر است , مهم ترین و کاربردی ترین جرثقیل در سوله ها سقفی است که امکان نصب آن در سوله های خرپایی وجود دارد .

سوله های خرپایی با ظاهری زیبا و متنوع تولید می شوند و این به نوع سلیقه خریدار بستگی دارد که کدام مدل از سوله ها را ترجیح می دهد .

از دیگر ویژگی های این سوله می توان به ابعاد دهانه آن ها اشاره کرد , ابعاد دهانه سوله با اندازه های مختلفی ساخته می شود که این به کاربری سوله بستگی دارد .

سوله های خرپایی را می توان به راحتی و در مدت زمان کوتاهی نصب کرد , نصب انواع سوله های خرپایی در هر نقطه از کشور امکان پذیر است .

از کاربری سوله می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ساخت سوله های ورزشی , ساخت سوله های دامداری , مرغداری ها , سالن های کشاورزی و ..

توسط |2018-10-01T14:56:56+00:00اکتبر 1st, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه