بهترین نوع سوله ها

برای انتخاب بهترین نوع سوله ها لازم است به پارامترها و فاکتورهای زیادی توجه کنید و بر اساس آن ها اقدام به خرید سوله نمایید.

اگر دنبال پاسخ سوال خود در مورد بهترین نوع سوله هستید ، حتما متن قرمز رنگ که چند خط پایینتر است را مطالعه فرمایید.

بهترین نوع سوله ها : سوله هایی که به جهت کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار گرفته می شوند دارای انواع و اقسام مختلفی هستند در این بین بهترین نوع سوله ها , سوله ای است که از هر نظر مناسب کاربری خریدار باشد و هم چنین از کیفیت و دوام بالایی هم برخوردار باشد. انواع سوله ۳ نوع هستند:

۱- سوله سبک خرپایی

۲- سوله سنگین تیرورقی

۳ سوله ubm

برای خرید بهترین سوله لازم است که خریدار اطلاعات کافی را در این باب داشته باشد بدین منظور قبل از انتخاب و تهیه سوله می توانید مقالاتی را در این باره مطالعه و آگاهی های لازم را کسب نمایید .

از نظر ما بهترین راه برای انتخاب بهترین سوله این است که شما کمی وقت بگذارید و کمی مطالعه فرمایید تا بتوانید با اطلاعات صحیحی که خودتان کسب میکنید تصمیم درستی را بگیرید. در این راستا ما چند مقاله کوتاه نوشتیم ( کاملا صادقانه و به دور از تبلیغات ) که شما میتوانید بعد از خواندن آنها بهترین تصمیم را از لحاظ کاربردی بودن و از همه مهمتر اقتصادی بودن ساخت سوله با توجه به نوع فعالیتتان بگیرید. در زیر همین نوشته قرمز رنگ ما لینکهای مقاله ها را برای شما میگذاریم.

گام اول و دوم : ساخت سوله ( این لینک به شما کمک میکند که اول بهترین تصمیم را برای ابعاد سوله بگیرید که از لحاظ اقتصادی بسیار کمک کننده است)

گام سوم : معرفی انواع سوله ( بعد از انتخاب ابعاد در گام اول ، در این گام  شما کلیه روش های ساخت سوله و معایب و مزایای آن را در این لینک خواهید دانست و در این گام شما کاملا در مورد انتخاب روش ساخت مطمئن خواهید شد. )

برای انتخاب بهترین نوع سوله ها هم چنین می توانید از راهنمایی های مشاورین فروش سوله استفاده کنید , با یک شرکت سوله سازی معتبر تماس گرفته و تمامی اطلاعات را از مشاور دریافت نمایید و به صورت رایگان از راهنمایی هایشان برخوردار شوید .

کاربری سوله

سوله های هر کدام کاربری خاص خود را دارند و بهترین سوله هم متناسب ترین آن ها برای کاربری مورد نظر است از این سازه های فلزی می توان در موارد زیر بهره گرفت :

ساخت سالن های ورزشی , ساخت سالن های صنعتی , سوله های دامداری , سالن های گاوداری , انبار ها , کمپ های نظامی , سالن های پذیرایی , تعمیرگاه ها , نمایشگاه ها و بسیاری موارد دیگر

اگر به دنبال خرید بهترین نوع سوله ها هستید در ابتدا و قبل از هر چیزی نوع کاربری آن را تعیین کنید و سپس بر اساس آن اقدام به انتخاب و خرید سازه نمایید .

محل نصب

اینکه سوله قرار است در چه محلی نصب و راه اندازی شود هم در خرید و انتخاب آن نقشی مهم و اساسی دارد , برخی از سوله ها لازم است در آب و هوای شرجی و مرطوب نصب شوند که در این صورت بایستی در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشند و این درحالی است که از برخی دیگر از انواع سوله ها در مناطق گرمسیر با آب و هوای گرم و خشک استفاده می شود سوله در این مناطق هم بایستی به دور از پوسیدگی باشد .

پس محل نصب سوله هم اهمیت بسیار زیادی دارد که حتی نوع سوله را تعیین می کند و تاثیر زیادی بر قیمت این سازه های فلزی دارد .

بار سوله

سوله هنگامی که نصب می شود متحمل بارهای مختلفی می شود که از هر جهت به سازه وارد می شوند , سوله بایستی در مقابل این بارها و فشارهای وارده مقاومت کافی را داشته باشد از جمله بارهای وارد بر سوله می توان موارد زیر را نام برد :

بار برف , بار باد , بار مرده , بار جرثقیل و ماشین آلات نصب شده در سوله  و .. که در تعیین بهترین سوله نقشی مهم دارد .