سوله دست دوم آماده

سوله دست دوم آماده

سوله هایی که مدتی از کاربرد آن ها گذشته باشد را اصطلاحا سوله دست دوم می گویند. برخی از کارخانه ها در کنار تولید انواع سوله ، اقدام به خرید و فروش سوله دست دوم می کنند. این سوله ها به دلیل اینکه مدتی کار کرده اند ممکن است دارای هزینه ای پایین تر به نسبت سوله های نوساز باشند. اما یادتان باشد که سوله دست دوم آماده همیشه یکسری هزینه های پنهان دارد.

در چند پاراگراف بعدی که با رنگ قرمز نوشته شده است لینکی را برای شما دوستان گداشته ایم که به شدت برای شما مفید است و راهکارهایی را برای خرید سوله دست دو به شما آموزش میدهد که هیج سوله سازی نتواند از شما سوء استفاده کند، پس حتما در ادامه بر روی آن کلیک کنید.

افرادی که قصد خرید و استفاده از سوله دست دوم آماده را دارند باید به این امر توجه داشته باشند که ممکن است به دلیل این که این سوله ها از ابتدا متناسب با کاربری هایشان طراحی نشده اند، دارای هزینه های مازادی به جهت کاهش یا افزایش و حتی تغییر ابعاد برخی از قسمت هایشان باشند.

سوله دست دوم آماده

افراد متقاضی استفاده و بهره برداری از انواع سوله های دست دوم آماده،  بایستی در هنگام خرید از یک نفر مشاور مجرب در امر سوله و سوله سازی بهره بگیرد .چرا که مشاهده شده است که بعضا افرادی با ارائه دادن دفترچه محاسبات تقلبی و رنگ کاری های پوششی اقدام به جا زدن سوله های دست دوم آماده به عنوان سوله ی نو کرده اند که پیرو استفاده از آن ها ، هزینه ها و خسارت های بعضا غیر قابل جبرانی به کاربران سوله ها وارد شده است و آن ها را متحمل پرداخت هزینه هایی بیش از ساخت سوله های نو کرده اند.

با این وجود استفاده از  سوله دست دوم آماده در برخی از موارد گزینه ی انتخابی خوبی جهت کاهش هزینه ی ساخت برای صاحبان صنعت و استفاده کنندگان از آن ها هستند. اما در صورتی که شما مطالعه خوبی در مورد سوله های دست دوم آماده داشته باشید و بتوانید تشخیص دهید که سوله ای که میخواهید بخرید آیا سوله خوبی هست یا خیر؟ قیمت آن چطور است؟ آیا هزینه های پنهان ندارد؟ مقاومت آن خوب است؟ دفترچه محاسبات آن اصلی است یا قلابی؟ تفاوت قیمت آن چقدر است؟

جواب تمامی سوالات بالا را در مقاله ای نوشته ایم، برای مطالعه آن وقت را از دست ندید و همین الان بر روی کلمه قیمت سوله دست دوم کلیک کنید.

استفاده از سوله های دست دوم یا کارکرده در صورت وجود شرایط زیر برای تقبل کمتر هزینه ها، به افراد توصیه می شود:

  • عدم تمایل به پرداخت هزینه های بالا
  • اهمیت نداشتن کیفیت بالا برای سوله
  • تطابق سوله با شرایط آب و هوایی و اقلیمی منطقه
  • امکان تغییر کاربری سوله در سال های نزدیک
  • مدت زمان کم احتیاج و استفاده از سوله

 

توسط |2019-04-22T16:42:17+00:00آوریل 23rd, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه