فروش سوله اقساطی

برخی از شرکت ها در شهرهای مختلف از جمله کرمان اقدام به ساخت سوله اقساطی نو و یا فروش سوله اقساطی سوله سبک دست دوم می کنند , خریداران با ساخت سوله در کرمان اقدام به تاسیس واحدهای تولیدی صنعتی می کنند . ساخت هریک از واحدها با روش مختص خود صورت می پذیرد چرا که کاربری هر واحد با واحد دیگر متفاوت است به طور مثال در شهرک های صنعتی ، روش ساخت سوله خرپایی برای کارخانه های صنعتی سنگین مناسب است که قدرت و استحکام لازم را داشته باشد زیرا در این کارخانه ها ماشین آلاتی نصب خواهد شد که وزن به شدت بالایی دارند و جرثقیل های سقفی باید این دستگاه ها را جابجا کنند و توان مقاومت سازه در این موارد حرف اول را می زند، زیرا تمام این وزن را هنگام جابجایی باید سازه تحمل کند.

ساخت سوله اقساطی

شرکت نوین سوله اقدام به فروش اقساطی سوله کرده بود. البته در حال حاضر یعنی سال ۱۳۹۷ هیچ شرکتی قراردادی در رابطه با سوله اقساطی امضا نمی کنند ، زیرا در این روزها آنقدر  قیمت ها در نوسان هست که هیچ شرکتی حتی با در نظر گرفتن سود بیشتر هم اقدام به بستن سوله اقساطی نمی کنند.

ساخت سوله در کرمان می تواند به صورت اقساطی و یا نقد باشد که این موضوع به شرکت سازنده ی آن بستگی خواهد داشت , فروش اقساطی سوله همراه با یکسری شرایط است که با تماس با مشاوران ما می توانید از کم و کیف آن آگاه شوید .

هنگامی که نیاز به ساختمان از پیش ساخته شده و مستحکم است می توان از سوله ها استفاده نمود , سوله های ورزشی , سوله های مرغداری , سوله های دامداری و ..

ساخت سوله ورزشی :

سوله هایی که در این موارد به کار برده می شوند با معماری زیبایی ساخته می شوند , دهانه ی این نوع سوله ها بزرگ و بدون نگهدارنده میانی است . این نوع سازه ها نیاز به فضای گسترده ای دارند به همین دلیل هم سعی شده در این سوله ها از علم و تکنولوژی روز بهره گرفته شود , عمدتا از سازه های فلزی به جهت ساخت سوله ورزشی استفاده می شود .

ساخت سوله مرغداری :

یکی از فاکتورهای مهم در ساخت سوله مرغداری توجه به تهویه مناسب داخل سالن است . سوله های مرغداری را در متراژهای مختلف می سازند که همگی یکسری ویژگی های مشترک دارند , ارتفاع کم سازه و ساختار قوسی شکل آن از خصوصیات این نوع سوله هاست حوضچه های آّب هم در سالن های مرغداری به جهت خنک نمودن هوای محوطه ساخته می شود .

سوله های دامداری :

این نوع سوله ها در ابعاد بزرگی به جهت نگهداری دام ها و محصولات آن ها ساخته می شوند , تجهیزات نصب شده در این سوله به قرار زیر است : تجهیزات روشنایی , تهویه هوا , سیستم های گرمایش سرمایش و .. برای ساخت سوله دامداری کلیک کنید.