قیمت سوله دست دوم آماده

قیمت سوله دست دوم آماده

میتوان قیمت سوله دست دوم آماده را بعد از سوله های خرپایی ، ارزان ترین نوع سوله ها معرفی کرد , سوله دست دوم بر اساس کیفیت و وزنی که دارد تعیین قیمت می شود .

قیمت سوله دست دوم آماده را می توان بر اساس پارامترها و فاکتورهایی تعیین کرد , سوله های دست دوم را می توان همانند سوله های نو در کاربری های متفاوت استفاده کرد که البته به نوع و متراژ آن بستگی دارد .

سوله دست دوم در صنعت , کشاورزی , اماکن تفریحی و تجاری , اماکن نظامی و .. کاربرد دارند . اگر قصد احداث هریک از این مراکز را دارید توصیه می شود به نوع و ابعاد سوله توجه داشته باشید . و حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

سوله دست دوم آماده

سوله دست دوم آماده در کیفیت های مختلفی موجود هستند که البته همواره تهیه باکیفیت ترین آن ها بسیار سخت و حتی شاید غیر ممکن باشد. هر اندازه که کیفیت سوله دست دوم بالاتر باشد طول عمر آن افزایش یافته و در مدت زمان طولانی تری می توان از آن استفاده کرد ولی در کل باید این نکنه را هم بدانید که عمر این سوله ها بشدت کمتر از یک سوله نو می باشد و قطعا هم از پایداری و و استقامت کمتری نسبت به سوله نو برخوردار هستند.

در ساخت یک سوله اولین قدم تهیه نقشه بر اساس موقعیت ساخت سازه میباشد، زیرا از نظر سازمان نظام مهندسی و آیین نامه ها مقررات ملی ، هر سازه و ساختمانی باید به نحوی ساخته  شود که میزان بار باد ، برف ، زلزله و ترکیبی از اینها را بتواند تحمل کند. حال وقتی صحبت از یک سوله به میان میاد مقاومت و استقامت سازه ملاک اولیه هست، حال توجه کنید به این نکته که:

وقتی سوله ای در ابتدا در تهران ساخته میشود و ملاک دفترچه محاسبات آن بارهای تعیین شده بر اساس نوع آب و هوای تهران است، این سوله فقط در تهران و شهر های مشابه آب و هوای تهران میتواند احداث شود و عملا انتقال این سوله در قزوین و یا مازندران کار درستی نسیت، زیرا با بار برف او مناطق این سوله دوام نخواهد داشت و قطعا فرو میریزد. 

اگر قصد خرید یک سوله دست دوم را دارید توصیه ما به شما این است که حتما مقاله لیست قیمت سوله دست دوم را به صورت کامل مطالعه فرمایید و بعد اقدام به خرید و عقد قرار داد کنید.

سوله دست دوم بی کیفیت

تعیین قیمت سوله دست دوم آماده

برای تعیین قیمت سوله دست دوم آماده بایستی به یکسری نکات و پارامترها توجه کرد , به طور مثال :

کیفیت سوله دست دوم

سوله های دست دوم بنا به روش ساخت و سازنده ای که دارند دارای کیفیت های متفاوتی هستند , سازندگان معتبر همواره سازه هایی را تولید می کنند که کیفیت لازم را داشته باشد، اما با این حال باید مراقب خوردگی هایی که در آهن به مرور زمان اتفاق می افتد باشید و حتما قیب از رنگ آمیزی مجدد حتما سازه را مورد بررسی قرار دهید و خرید سازه هایی که قبل از رنگ آمیزی آن را ندیدی جدا پرهیز کنید، زیرا همانطور که گفتیم ممکن است به دلیل زنگ زندگی و خوردگی مقاومت سازه بشدت افت کرده باشد و زمانی که رنگ شده باشد تشخیص این مهم غیر ممکن میشود.

نکته بعدی دارا بودن دفترچه محاسبات است. اگر سازه ای دفترچه محاسبات نداشته باشد به هیچ عنوان خریداری نکنید زیرا ممکن است هر لحظه ریزش کند و خسارات جبران ناپذیری به شما تحمیل کند. اگر سازه ای دارای دفترچه محاسبات بود به این نکته هم توجه بسیار ویژه ای داشته باشید که:

دفترچه محاسبات به خودی خود ارزش و اعتباری ندارد و فقط طمانی اعتبار دارد که آن دفترچه مورد تایید سازمان نظام مهندسی باشد، پس حتما قبل از خرید دفترچه محاسبات را نزد سازمان نظام مهندسی ببرید و در آنجا تاییدیه لازم را اخذ کنید.

سازندگانی که سوله با به کارگیری متریال درجه یک , تجهیزات پیشرفته و متدهای مدرن اقدام به ساخت سوله می کنند مطمئنا سوله ای با کیفیت و پایدار تولید می نمایند .

نوع سوله دست دوم

قیمت سوله دست دوم آماده به نوع آن نیز بستگی دارد سوله ها در سه نوع خرپایی , یو بی ام و تیرورقی موجود هستند . سوله های خرپایی نسبت به دو نوع دیگر دارای قیمت پایین تری بوده و این درحالی است که کیفیت آن ها بی نظیر و زبان زد است .

اگر می خواهید سوله با کیفیت و ارزان قیمتی تهیه کنید سوله های خرپایی را به شما توصیه می کنیم این نوع سوله ها تمامی ضعف های سوله های یو بی ام و تیرورقی را پوشش داده اند و مناسب برای هر نوع کاربری می باشند . و نکته مهم این است که قیمت این سوله سبک خرپایی حتی نسبت به سوله دست دوم هم مناسب میباشد.

 

توسط |2019-03-25T10:30:44+00:00سپتامبر 30th, 2018|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه